Presne tak, ako nakupovať svoje Closet– 6 spôsobov, ako získať svieži vzhľad na staré šaty

Share

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Tento príspevok sa môže skladať z affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Mať “nič na použitie” je typický problém medzi štýl zmýšľajúce ženy. Táto podmienka môže dôjsť unexpectedly– podobne, 75 minút predtým, ako ste opustil pre black-tie párty za účasti svojich nejextravagantnějším kamarátmi. Alebo to môže byť nudné dunenie, ktoré sa zaoberajú každý deň.

Legrační je, že nemá nič spoločné využívanie je rozpoloženie. Každý z nás má kusov v našich skriniach, ktoré sú kandidátmi na módne oblečenie. Áno, to trvá trochu inovatívne veriť, aby sa úplne nové, elegantné súpravy zo starej, nezaujímavé losers– ale rozhodne to možno vykonať.

Fascinuje? Výborne. Skúste niektoré z týchto 6 návrhov, rovnako ako získať nejaké čerstvé výbery na nosenie, bez investícií desetník.

Ako úložisko šatníka

Predpokladajme, že Fresh

Nákup svoj vlastný šatník funguje iba vtedy, ak môžete získať svieži vzhľad na svoje staré oblečenie, a tiež to nie je veľmi ľahká úloha. Akonáhle sme sa zistiť, sme skončili s tým kryt krku kabát alebo polka dot nohavice, je to ťažké, aby dojem, že niektoré rôznymi spôsobmi.

Robiť to najlepšie, aby zrušil akýkoľvek typ myšlienok o tom, čo je trendy. Namiesto toho sa sústredí na zmiešavanie, rovnako ako vyhovujúce. Presne tak, ako by to mohlo kryt krk vzhľad s ceruzkou sukne? Alebo môžete inovovať tie nohavice tým, že nosí ich s moderným hodváb tlačidla dole?

telefón PAL

Získanie pomôcť verným dobrý priateľ (alebo dva!) Je jednoduchý spôsob, ako získať svieži vzhľad na svoje staré veci. Svoje gal kamarátmi cez rovnako ako posielať ich priamo do vášho šatníka s jedným cieľom na mysli: zostavil oblečenie, ktoré som nikdy nevidel budete nosiť.

Je pravdepodobné, že budete ako sú niektoré z týchto zbrusu nové oblečenie. Ešte oveľa lepšie, začnete premýšľať umelecky týkajúce sa rôznych iných kombináciách odevu úplne nové.

Nech je to Mid-dňový Task

Zakúpenie úložný priestor je činnosť, ktorá si vyžaduje čas a tiež miestnosť. Ak ste ponáhľal a rozptýlenie, budete dokončiť potvrdzuje myšlienku, že ste v skutočnosti robiť nič nosiť.

Zrušte svoj kalendár pre poludnia pred vlastným výberom balíkov. Dalo by sa tiež naliať si pohár červeného vína a majú tiež syr kola po ruke. Urobiť popoludnie to (jednoducho nemajú vylievať červené víno).

Go Hlboký

Nemožno efektívne nakupovať skriňa s rýchlu kontrolu. Musíte sa dostať pod hromadami džínsy, rovnako ako odpalisko, za mikiny, rovnako ako v medzi vesty na držiakov na stenu. Je to magický minúta, keď zistíte, staré obľúbené, že zanedbané ste mali.

Ísť hlboko do skrine, rovnako ako si iste byť kompenzovaný.

zamestnať Tailor

V pláne na rozvoj hromadu oblečenie, ktoré je potrebné sa dotknúť krajčírske. Ak máte oblečenie, ktoré zvrásnenie vo všetkých nesprávnych miestach alebo rukávmi, ktoré pokrývajú svoje najlepšie prstene, je uštipnutie a odniesť by mohol robiť celý rozdiel.

Niektoré kusy môžu byť dokonca repurposed pomocou krajčírky. Možno, že príliš krátke šaty je oveľa lepší správal ako vrchol. Alebo snáď tieto nohavice môžu prežiť ako capris.

Stojí to za oceňovanie týchto zmien, ako by mohli byť lacnejšie ako získavanie zbrusu nový. A tiež výsledok dokončení bude iste kus, ktorý je úplne odlišný.

Zachovať Sezónne Wear of View

Dokonca aj keď nechcete zostať v sezónnom prostredí, to pomáha k cyklu oblečenie v rovnako ako zo svojho šatníka. Áno, je to metóda podľa mind– keď nepovažujem niečo každý deň, nemáte šancu získať unavený s ním.

Make praxi boxu až pár vecí každom ročnom období a tiež ich uvádzanie do úložného priestoru. V nasledujúcom období, keď budete ťahať tie krabice zo skladu, tie staré oblečenie bude iste mať zánovné pocit k nim.

Myslíte si, nakupovať vášho šatníka? Podeľte sa o svoje ideálnej tipy v komentároch!

Túto položku nechajte prosím emptyGet rozpočtového plánu módy vo vašej e-mailovej schránky!
EMAIL *

Preverí váš doručenej pošty alebo spam priečinok, ktorý chcete overiť vašu registráciu.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *