Čo kedy predtým prebehol k Plus-veľkosti spoločnosti Pure Power?

Zdieľam

Tweet

Pin

reddit

Vrecko

Ako módy, vidíme kolísať toľkými značiek, ktoré hrajú v miestnosti rozpočtového plánu. Vo chvíli, keď rastieme záujem na linke môžeme pristupovať cieľa alebo Walmart, zmizne priamo do štýl graveyard– spoločne s predávajúcimi, že nemohol robiť to rád Vlhké pečať, 5-7-9, rovnako ako Contempo Casuals.

Tento príspevok môže mať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Cieľová zahajuje veľké veľkosti linku

Späť v roku 2009, Budget Fashionista hlásených na cieľ jeho začatia a veľkosti riadku čistej energie. Skupina plus-veľkosti bol (a tiež stále je) nedostatočne zastúpené vo odevy maloobchodnej, tak to dovolené novinka mať príjemný, hravý linku pre zakrivené ženy ľahko dostupné v celej krajine na cieľ.

Podľa New York Times, Target testovaná čistá energia v malej skupine obchodov pred koľajových to u všetkých (vtedajších) 1.740 oblastiach.

Nižšie je to, čo sme tvrdili o to teda:

Target je poskakovanie na palube súčasný trend, štýlové oblečenie pre plus veľkosti dievčatá, s novou linku z LA založenej na čistej energii. Nie sme si úplne istý, prečo to trvalo tak dlho, vývojári a obchodníci lákajú väčšinu žien kupujúcich around– väčšina z nás nie sú ceruzka thin– ešte Target je zbrusu nový riadok označuje body nájsť pre istotu. Tento rok v apríli, väčšie dámy môžu dychtivo predvídať Pure Power topy, nohavice, šaty, rovnako ako denim, vytvorené len pre nich, pri Cieľové obchodoch (a on-line). Tieto položky bude iste low-cost, tiež v rozmedzí od $ 16,99 na $ 29,99.

A tiež to bolo oficiálne línie na čistej energie:

The Pure kolekcia Energy zahŕňa žiarivo farebné, DIP-farbivá a únava tielka, tečúcou kvetinové sukne a maxi-štýl šiat, pokročilé nočný život predmety a rad džínsy in-štýle, vrátane sukne, Capris a džínsy.

Tento krok urobil dobrý zmysel pre Target, protože– duh– Plus-veľkosť dievčatá starať tak dlho, kým štýle ako malé dievčatá alebo vysoké dámy a štíhlych žien.

A potom Pure Energy došli

Zatiaľ, ak si prejsť priamo do cieľového dnes, neuvidíte zdrap z čistej energie. Štítok je dávno mŕtvy, rovnako ako preč. Takže to, čo prebehlo? No, nemôžeme povedať, bez pochýb, napriek tomu sme sa to stať okolo trate pred tým, než narazí na police:

Nie sme 100% na trhu na nový riadok, ktorý obsahuje dosky s naozaj štíhle, takmer priehľadné produktu, rovnako ako biele šortky. Nechceme myslím, že bude naozaj lichotivé, ale akonáhle linkových štartov v priebehu tejto jari a tiež sa môžeme pokúsiť ju v šatňu, budeme mať oveľa lepšiu predstavu.

Pravdepodobne Pure Power nie wow cieľovej spotrebiteľa, ako by to mal. A to môže byť prístup. Späť v roku 2010, Pure Power je definovaný jej cieľom týmto spôsobom: srandu, Glamour a lichotivé štýl ponúkol mladým ženám veľkosti 14 a tiež hore. Pure Power prirovnáva najnovšie trendy priamo do vzorov, ktoré zvyšujú zakrivené tela ..

Nie som si úplne istý, presne tak, ako sa cítim o “preklady FAD” zložku. Ale možno som čítal príliš priamo do nej …?

The Pure timeline Energy.

Pripomínajúc teraz 9 rokov neskôr, môžeme trochu zrekonštruovať čistej energie časovú os z toho, čo zostalo z jeho on-line viditeľnosť.

V marci roku 2009, Target predstavil začatí čisté línie energiu.
V júli roku 2010 Pure Energy twitter účet zastavil nahrávanie. Dokončenie bol trochu náhly, pretože účet sa zmenil z vysielania niekoľkokrát denne nepublikujú vôbec.
V rokoch 2011 a 2012, Pure web Energy naďalej stagnuje, a to bez akýchkoľvek úprav na fotografiách na domovskej stránke.
V roku 2015 sa internetové stránky bola preč a doména bola podrobne kúpiť.

Kde nájsť čistá energia dnes.

Verte tomu alebo nie, môžete si kúpiť čistej energie kusy dnes na eBay, Thredup rovnako ako trades. Ísť prehliadanie a zistíte flutter vrcholy a spoločností z Dolman rukávmi skvelé. Nižšie sú 2 možnosti v súčasnej dobe k dispozícii.

Pure Energy Smock Style Shirt, $ 15 ebay.com.

Pure Energy Black Coat, $ 45, trades.

Vedeli ste ísť na nákupy Pure Power na cieľ? Alebo môžete zdieľať akékoľvek podrobnosti o tom, prečo táto módna značka zomrel? Podeľte sa o svoje skúsenosti v komentároch!

Pure Energy rozmer graf?

Ja získať žiadosti raz za čas pre Pure Power dimenzie grafu. Nemám one– ak máte jeden alebo rozpoznať, kde ho získať, napíšte mi odkaz!

Prosím, nechajte túto oblasť emptyGet Budget Fashionista vo vašej e-mailovej schránky!
E-mail *.

Skontrolujte, či priečinka Doručená pošta alebo spam potvrdiť predplatné.

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *