Všetko sa objaví na eBay nakoniec

Verím, že to bolo dva roky späť, že som s touto taškou z Target Line Luella Bartley. Má veľké ponuky, ako aj veľké ponuky vreciek, ako aj je to jasné žlté: program sa mi to páčilo!

Kúpil som si jednu (jediný môj cieľ mal), ako aj na to hľadali na ostatných cieľoch v Chicagu, avšak program som nezistil, že jeden – každý sa páčil tento tašku. Takže, keď to bolo odstrániť, že som ho nosil do troch malých bitov (a ja som to urobil, zlomil som horný zips, rovnako ako dobre, až kým to nebolo oveľa viac sivastých horčičných farieb, ako žltá) som začal eBay prejdite.

Využil som kľúčové slová “luella žltá”, ako aj včera môj prehľadával nakoniec prišiel zlato. (Alebo, skôr, žltá.) Niektorí predávajúci vykopali novú verziu s new-tagov, rovnako ako to, ako aj päť hodín neskôr to bola (notionally) moja. (Stále musím čakať na to, aby som sa našiel v pošte, rovnako ako som si uvedomil, že som si nemyslel na to, aby som to poslal do môjho PO Boxu. D’Oh! Čas na posilnenie predávajúceho …)

Takže môj návrh na vás je uložiť tieto vyhľadávanie eBay (pozrite sa na túto stránku, ak požiadate o pomoc), ako aj ich obnovovanie. Čokoľvek sa objaví na eBay nakoniec. Požiadavky na to, aby ste boli trpezliví.

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Ooooooh. Žltá! 28. apríl 2006
Hosťa rant na “Prečo sú vintage vzory tak drahé?” 17. júl 2008WITH 116 Komentáre
Motory v PocketBook [UPOZORNENIE: Dlhý vstup] 2. júl 2007

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *