Retro Fashion: 10 Fantastické kúsky na rozpočtovom pláne

Zdieľať

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Trendy prichádzajú, rovnako ako ísť, je tu však vždy umiestnenie pre vinobranie v našich srdciach v TBF. Prečo? Vintage je tradičná bez toho, aby bola nudná, nepredvídaná, bez toho, aby bola, no, žena gaga. Samozrejme, skutočná vintage môže získať trochu drahý, takže sme všetci o retro, ako aj vintage-inšpirované. Nechcete znovu objaviť celú šatníkovú skriňu? Žiadna emisia – Nechajte hlavu-toe vinobranie pre Halloween, rovnako ako namiesto toho prerušiť svoj osobný štýl s retro módnym kusom alebo dvoma. Na základe rozpočtového plánu.

Táto publikácia sa môže skladať z affiliate odkazov. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Veľké retro módne kúsky v rozpočte

Accent Beadled čelenka, $ 5.80, Forever21

Nízky, opäť? Pridajte roztomilý korálkový vintage-y čelenka, ako aj náhle, Tres Chic.

Vintage kvetinový úsek náramok, $ 12,50, wetsal

Vintage šperky nie je nikdy mimo štýlu – rovnako ako obzvlášť ideálne teraz, keď vyhlásenie šperky je de riguer. Najlepšia časť? Najlepšie s malými čiernymi šatami, rovnako ako Slouchy Tee, rovnako ako džínsy.

Candy rám mince peňaženku, $ 25, fosílie

Necítite vintage štýl pre váš šatník, ale stále ako koncept zábavného retro / vintage kus vo vašom repertoári? Táto rozkošný mince peňaženku bude cítiť len malý kúsok oveľa viac štýlový zakaždým, keď budete kŕmiť parkovisko.

Cloche perie, ako aj klenotný klobúk, 16,50 dolárov, charlotte russe

Hovorí o klobúkoch, zatiaľ čo nesmieme byť schopní robiť závoj vec, určite môžeme urobiť cloche – s dvojitým zostrihovým vlneným kabátom, rovnako ako topánky, je to takmer rovnako jednoduché. Takmer.

Kvetinové slnečné okuliare, $ 11, fredflare

Najlepší podpis? Fantastické retro-inšpirované slnečné okuliare – pretože idú so všetkým, rovnako ako s párom, ako sú tieto z fredflare, môžete byť thelma alebo louise.

Knit Checker Cardigan, $ 28, Dvanásť Twelve Forever21

Takže, ak by to bolo pred 50 rokmi, mali by ste byť jedným z tvrdých dievčat? Vintage nie je všetko o drahokamoch, rovnako ako perie, ako aj čipky – je to podobne o vzore, ako aj rez. Choďte do kontroly Cardigan – silný vzor, ​​žiadny rozruch, avšak malý kvet detail nám pripomína vašu ženu bez kričať ženskosť. Máme radi.

Čipky pokrčenie, $ 14,99, Charlotte Russe

Jedna z najťažších vecí o sezóne zdobiť je zistiť, čo nosiť cez šaty (bez toho, aby ste zničili celé i-šaty-podobne-this-the-time ilúzia). Samozrejme, že to nie je len pre šaty – to by vyzeralo neuveriteľne roztomilé cez skladovaciu nádrž s džínsy. Všestrannosť, samozrejme, je vždy na trende.

Rosette Sleeve Top, $ 28, Dvanásť o dvanásť Forever21

Nič nehovorí, že vintage skôr ako kvetinový, ale je tu jemná čiara medzi trendom, ako aj obrusom. Ako neskoré sme chceli robiť naše ročník florals v skrášlenie skôr ako vzor – rovnako ako roztomilé ružicu rukávy. Boli to s nejakým chudým tmavej džínsoviny, manžeta náramok, rovnako ako roztomilý byty na vinobranie a la 2010.

Niečo modré náušnice, $ 12,99 Modcloth

Žiadna svadba udalosť v blízkej budúcnosti? Bez ohľadu na to – stále môžete urobiť niečo modré s týmito úžasné nie však sentimentálny vintage-inšpiroval náušnice. Tie by mohli talár em up, ale my trochu ako koncept nosenie im sveter, džínsy, rovnako ako topánočky – bez námahy je náš preferovaný druh šik.

Vintage klietka závoj, $ 10.80 Forever 21

Milujeme skrytú klobúk, ale nejako jednoducho nemôže skôr vytiahnuť ho bez pocitu, ako by sme boli ďalšie na filmový set (jo, je to na našom zozname vedierko, ale stále ešte) Jemenský, pernatej sponka do vlasov, ale nám dáva práve ideálne množstvo ročníka bez starostí.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *