Ako robiť očný make-up pre vzhľad karamelového očí

fascinovaný vzhľadom, ktorý vidíte, priekopu černochov a bielych šablónových očných viečok zatiaľ a urobme si monzúnové večery karamelish s červenkasto hnedými farbami pre oči, budeme ! Vzhľad je univerzálny a môžu ho nosiť aj návštevníci, firemné ženy a sociality. Cieľom je minimálne a moderné je tu a porovnávať ho ružovými horúcimi perami, červenými farbami alebo slivkovými odtieňmi pre pery, by bol vhodným spôsobom, ako prinútiť hlavy, kamkoľvek pôjdete!
[Tiež si prečítajte: dramatický očný make -up]

Tu je desať krokov o tom, ako získať karamelové oči, a vy by ste nemuseli tráviť oveľa viac ako dvadsať minút.
Očný make -up pre vzhľad karamelu očí
Zdroj: pinterest.comstep 1 – Čistenie tváre
Vyčistite tvár bylinkovým čistiacim prostriedkom a umyte ju pod studenou vodou. Teraz použite bylinný toner a chvíľu počkajte. Nakoniec, ak máte suchú pokožku, použite zvlhčovač a nechajte ju nastaviť.
Zdroj: pinterest.comstep 2 – Odstráňte prebytočný zvlhčovač
Na odstránenie prebytočného zvlhčovača použite mokré utieranie po minúte. Dab nejakú matnú nadáciu na tvár, čelo a líca. Pomocou prstov aplikujte základ na obrysy čela, líca, pod viečkami, boky nosa, okrajov pier a nezanedbávajte chrbát uší a krku. S mäkkou špongiou, zakladajte nadáciu rovnomerne tak, aby priniesla hladkú zmes.

Zdroj: pinterest.comstep 3
Začnime očami. Použite biely zvýrazňovač na obočie a tam tam dajte malý odtieň. Zmiešajte ho do čela a nechajte ho odpočívať.
[Tiež si prečítajte: Ako zastaviť suchú pokožku na viečkach]

Zdroj: pinterest.com [SC: Mediad]
Krok 4
Použite veľmi svetlý odtieň hnedého a naneste ho na zásuvku horného viečka, pričom ho premiešajte smerom von do vonkajšieho rohu oka a potom dovnútra, vyvrcholenie vo vnútornom rohu oka pre obe oči. Pokračujte v čítaní o tom, ako urobiť očný make -up pre vzhľad karamelového očí.

Zdroj: pinterest.comstep 5
Teraz použite hnedú šablónu na linku horných rias. Odteraz stačí jeden úder
Zdroj: pinterest.comstep 6
Použite dva údery tej istej hnedej šablóny a naneste ju na spodnú líniu rias.

Zdroj: pinterest.comstep 9
Získajte späť hnedú šablónu späť a naneste posledný náter na horné riasy a dolnú rias; Jemný ťah pre riasy na oboch očiach stačí.
Zdroj: pinterest.comstep 10
Vyplňte vzhľad ružovým, broskyňovým alebo červeným horúcim perám. Najprv naneste čiaru na vonkajšie ráfiky pier a potom vyplňte pomocou kefy. Uprostred pier naneste trochu bieleho trblietania a zmiešajte ho s rúžom alebo leskom na pery, aby ste dosiahli štýl Pouty Look-Marilyn Monroe.
[Tiež si prečítajte: koľko make -upu je dosť]
Zdroj: pinterest.com Po konečnom prípade pomocou ružovej vody sa musí na tvár striekať veľmi jemné posypanie, čo pomáha utesniť vzhľad.
Ďalšie nápady pre make -up karamelu
Ak by ste chceli urobiť spodnú vodnú líniu a riasy oveľa červenejšie, uistite sa, že pery sú udržiavané matné a nie trblietavé alebo lesklé. Cieľom je pochváliť každú funkciu na tvári a mať nepokoje farieb.
[Tiež si prečítajte: Rôzne odtiene červených rúžov]
Dúfame, že sa vám páčili nápady, ako získať karamelové oči na večer s dievčatami.
Minimálne a moderné, zmyselné, prečo by ste chceli preháňať trblietky a žiariť, zatiaľ čo tam prší, keď je menej, aj keď sa týka používania make -upu na tvári!

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *