Niekedy musíte nechať ’em ísť.

Naozaj milujem toto šaty. Je to rozkošné, nie? Pozrite sa na zastrčenie a záhybky na sukne a tlač malých bielych diamantov (namiesto okrúhlych bodov). Kolárne zaoblené, a tak sú šaty manžety, ktoré sa chcú späť. Tkanina je ťažká, a tlačidlá pekné. Všetko je to naozaj úžasné šaty! Tak prečo to nikdy nenosím?

No, je to pre mňa príliš veľké. Nestačí, aby to vyzeralo divné, ale len dosť, aby som nemohol zabudnúť, že to nie je tá správna veľkosť. A nie je to dosť dressy dosť pre to, čo mám rád nosiť prácu, ale roztoč si príliš dressy pre školské drop-off / obchod s potravinami / po-office.

Tak som sa rozhodol nechať to ísť. Je to časť ďalšieho kola šaty, ktoré som prepustený z hlbín môjho šatníka na eBay (môj predajca je, veľké prekvapenie, dress). Niektoré z ostatných záznamov sú celkom “Prečo som si to kúpil”? Momenty – nenávidím fialové, prečo som si kúpil levanduľa a bundu combo? Aké tajomné sily mi viedli k tomu, aby som si kúpil zem-tón Eileen Fisher Linen Turtleneck? (Bol som v tom okamihu, pocit veľmi elegantného 55?) Prečo som si kúpil námorný šaty na medzere? (Bola to Monica Lewinskym momentom? Alebo som bol len zvádzaný Polka Dots?) Dokonca som uviedol niečo, čo som urobil, toto go-gule – modrý paisley minidress s vintage gombíkmi. Už to nikdy nenosím – ale niekto by mal! Každopádne. Teraz sú teraz vonku, hľadajú niekoho, kto ich bude milovať a nosiť ich, a nie niekoho, kto ich posunie okolo jej skrine v podráždení, pričom hľadá niečo iné.

Len dúfam, že osoba, ktorá si kúpi, naozaj to miluje, to je všetko.

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Toto -> 14. novembra 2008
Motory v PocketBook [UPOZORNENIE: Dlhý vstup] 2. júl 2007
Kde nakresliť Linejune 16, 2009With 63 Komentáre

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *