Ako nakupovať Loft

Zdieľať

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Jediná vec, ako sa dá povedať všetkým, “Oh, práve som to hodil na” je v skutočnosti len pretrieť na to a vyzerať neuveriteľné v ňom. To je dôvod, prečo milujeme loft, Ann Taylor je lacnejší sesterský obchod. Ich móda sú pohodlné, univerzálne a úplne bez námahy (a sú to lacnejšie ako ann taylor).

Tento príspevok môže obsahovať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Vrelo odporúčame loft pre profesionálne a príležitostné módy na rozumnom rozpočte, ale existuje niekoľko vecí, ktoré chceme, aby ste sa dozvedeli čo najviac z toho. Čítajte ďalej, aby ste videli najlepšie, čo spoločnosť LOT ponúka.

Ako nakupovať podkrovie

Obchod vyzerá, že milujú

Pri nákupe online s podkrovím, nakupovať vzhľad, ktoré odporúčajú. Nielen S každým pohľadom, ktorý kliknete, módny režisér Alia zdieľa TIDBIT radu, ktorý vás robí pocit, že ste nakupovali s osobným stylistom … a nie len tvoja mačka.

Nájsť správne

Viete, že teraz jeden pár nohavíc veľmi zriedka vyzerá dobre na všetkých. Dizajnéri v podkroví to tiež poznajú, takže vytvorili rôzne záchvaty pre rôzne orgány. Okrem deliacich odevov drobnej módy, ženy, a vysoká, ponúkajú aj vaše krivky.

Vyberte si medzi Julie, Ann a Marisou, aby ste našli nohavice, ktoré vyzerajú najlepšie na vás. Máte viac otázok? Pozrite sa na ich fit sprievodca online nájsť tony tipov pre obliekanie najlepšie.

Len pre učiteľov

LOFT miluje učitelia, takže obchod im dáva požitky každý deň vrátane 15% každého nákupu, exkluzívne darčeky a stávky, prístup k 50.000 dolárov v grantoch a učiteľoch uznania noci. Ak ste pedagóg, zaregistrujte sa online, aby ste začali vykúpiť odmeny, ktoré ste získali v práci.

Teraz, ak len milovali bloggerov.

In-Store vs. Online

Pri príležitosti, Loft funkcie online exkluzívne – položky, ktoré nemôžete nájsť v obchode. Nie sú však vždy k dispozícii, takže sa chová často, aby ste videli, čo (ak niečo) je nové. Ak to nechcete robiť, stačí sa zaregistrujte na aktualizácie e-mailov a počkať, kým vám tieto informácie prídu. Aktualizácie vás informujú o obchodoch v obchodoch a na webe, takže viete, kde nakupovať a kedy.

Sailor Long Sleeve ShirtTail Tee, $ 15.88, Loft

Jedna veľká výhoda do internetového obchodu? Väčší výber predajných predmetov. Váš miestny predajca nemusí tiež prenášať plážové alebo materské položky, zatiaľ čo môžete vždy nájsť tie online.

Zoznam lásky

Zoznam Láska je upravenou zbierka klasických pohľadov, ktoré sa dohromady s použitím súčasných kusov Loft je. Východiskovým bodom na zozname Láska je pravdepodobne, aby vám kúpiť celú oblečenie naraz. ale my sme chceli, aby ho použiť ako inšpirácia pre miešanie a zodpovedajúce nové šaty z LOFT s tým, čo je už v skrini!

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *