7 chutných spôsobov, ako vyrobiť ďalšie Negroni

Naši editori zdieľajú svoje obľúbené recepty

Ak máte radi klasické pánske oblečenie, je pravdepodobné, že máte radi kokteil Negroni. Rovnako ako dobrý štýl, neexistuje žiadny spôsob, ako správne vyrobiť Negroni. Takže v duchu odlišného osobného štýlu a výrazu sme požiadali našich redaktorov, aby sa podelili o svoje najlepšie recepty na Negroni. Vieme, že bude aspoň ten, ktorý máte radi.

Tiež sa ti môže páčiť:
Všetko zlé na recepte Stanley Tucci’s Negroni
Klasický reimaginovaný: Biely Negroni
Pôvodný príspevok HSS Negroni

Dokonale načasovaný Negroni Gary Harrison

Dovoľte mi, aby som si vytvoril nápad, že pre mňa neexistuje jediný ideálny Negroni. Ak chcete mať hlboké sedenie preferencie jedného konkrétneho receptu, je rovná priznaniu, že by ste vážne chceli vlastniť iba jeden hodinky. Počas potápania by som nemal na sebe cartierovú nádrž, ani námorník na otváranie noci opery. Aj ideálne Negroni závisí od načasovania a okolností.

X

10 INSTANCE & EAST EASY PENSOVÝ ŠTÁTNY Inovácie

Viac videí

0 sekúnd po 5 minútach, 10 sekúnd

Nahor
Šatník najvyššieho začiatočníka
09:22

Živý
00:00
05:10
05:10

Vo svetle slnečného popoludnia, so zdanlivo neobmedzenou možnosťou predo mnou, a teplým úsmevom a jedlom na ceste, zvyčajne vyberiem čerstvý a energický sv. 1/2 Tanqueray, 3/10 Punt e mes, 2/10 Campari a citrónová kôra (nie oranžová) pre extra čerstvú horkosť. Podávané vo veľkom pohári s množstvom ľadu.

Po súmraku, plnom jedla a spokojnosti, s Coltrane a Ellingtonom hrajú na hi-fi, vždy siaham po niečom inom. Jedným z mojich obľúbených je 1/3 Berry Bros č. 3 Gin, 1/3 Martini Bitter Riserva Special, 1/3 Vermouth (Antica Formula alebo Cocchi Vermouth Di Torino v závislosti od toho, čo by som mohol zjesť a či sa cítim ako vanilka alebo tmavá alebo tmavá čokoláda na to, aby ju doplnila). Zdobený dehydrovaným oranžovým kolesom. Podávané v skle DOF s jednou kockou číreho ľadu (vyrobené z minerálnej vody).

– Gary Harrison

Drew Chambers’s Four Iningient Negroni

1 oz Smass suchý gin
0,5 oz Carpano Antica Vermouth
0,5 oz Punt e mes
1 oz bitter

Kombinujte vyššie uvedené ingrediencie, premiešajte ľad, podávajte na číre kocku – milujem výrobcov ľadu z Wintersmiths – a ozdobte pomarančovou kôňou. Zistil som, že rozdelením Vermouth na tieto dve časti obmedzuje sladkosť a tiež zahrnuje všetku bylinnosť, ktorá robí punt e mes tak veľkým. Tiež viem, že toto je svätý, ale myslím si, že Contratto je lepší ako Campari. Contratto tu dosahuje to isté ako Campari, ale s receptom, ktorý je prakticky zložitý ako Chartreuse, dodáva úroveň hĺbky, ktorá je fantastická. (A tiež sa mi páči, že nedochádza k žiadnemu sfarbeniu.)

Nakoniec si myslím, že Gin Gin je jedným z najzaujímavejších nových ginov za posledných niekoľko rokov. Existujú citrusové poznámky, ktoré fungujú dobre, ale tiež trochu dymu a korenia, ktoré, čo spôsobuje, že máte záujem skutočne úžasný popíjací gin. A samozrejme to robí aj zabijácku Negroni.

– Drew komory

OBCHOD

Prezrite si našu zbierku prispôsobeného pánskeho oblečenia a príslušenstva

Preskúmať

Casper Lundmose’s Negroni Vecchio

1 oz. Hovädzie gin
1 oz. vintage punt e mes
1 oz. vintage campari
Sušený pomarančový plátok na ozdobu

Ak ma sledujete na Instagrame, viete, že som významný fanúšik Negroni. Bol by to sebavedomý nadšenec pánskeho oblečenia, keby som nebol? Milujem experimentovanie s prísadami, rozmermi a rôznymi variáciami – nikdy sa však príliš neodchýlim od originálu.

Moje najobľúbenejšie je Negroni Vecchio. (Vlastne 2/3 Negroni Vecchio, pretože nepoužívam vintage gin.) V priebehu rokov som sa stal na fľaši Campari z osemdesiatych rokov, ako aj na rôznych sladkých Vermouthoch z tej istej éry, pričom môj osobný favorit bol punt E mes.

30-ročné roky starnutia dáva duchom oveľa zložitejšiu chuť. Napríklad Campari má oveľa silnejšiu horkosť, ktorá sa mi veľmi páči. A Punt e mes Mes stratil trochu svojej sladkosti a vzal na príchuť, ktorý je tmavší a hlbší. Pokiaľ ide o gin, zvyčajne si vyberám hovädzie mäso, pretože si myslím, že je to jeden z najkvalitnejších treskov za babku.

Pretože sa mi veľmi páči horké chute – vezmem IPA cez pivo každý deň v týždni – zvyčajne idem na Campari v porovnaní s Vermouthom trochu ťažší. Ale keď pracujem s Vintage Vermouth, vždy si vyberám klasické meranie rovnakých častí.

Pre ozdobu buď čerstvý kúsok pomaranča „správnym“ spôsobom, alebo plátok sušenej pomaranča, ktorú držím vo svojom domácom bare. Páči sa mi domov, ktorý dodáva chuť do nosa, ako aj k nápoju. Môj najlepší návrh – ak narazíte na vintage fľašu, nepredávajte túto príležitosť – posunie to vaše Negroni na inú úroveň.

– Casper Lundmose

Rich & Classic Negroni z Briana Sacawa

1 oz. Tanqueray London Dry Gin
1 oz. Cocchi Vermouth di Torino
1 oz. Campari
Pomarančový plátok, na polovicu, na ozdobu

Som stvorenie zvyku. Viem, čo sa mi páči a keď som to vytočil, tozriedka sa mení. Paradoxne však môj vkus pre konkrétny recept Negroni EBB a tečie so sezónou a mojimi chuťovými pohárikmi. Navyše, s tak mnohými možnosťami a permutáciami, mám pocit, že by som sa z času na čas nevyjadril, by sa robila služba. Keď však vytáčam v recepte, mám tendenciu sa s ním držať na dobro a toto je ten, ktorého som nedávno uprednostňoval.

Predtým, ako sa dostanete do príchodov a výstupov môjho súčasného obľúbeného receptu Negroni, povedzme si o mojom predchádzajúcom obľúbenom. Rovnaké diely Hovädzie mäso Gin, Martini a Rossi Sweet Vermouth a Campari. Veľmi klasická, žiadna nezmyslová metóda a ako sa pripravil každý Negroni, aký som kedy mal v Taliansku. A rovnako ako moji talianski barmani, som sa neobťažoval ničím merať – každá zložka každá ingrediencia do pohára, pridám trochu ľadu, niekoľkokrát premiešajte prstom a užívam si.

Teraz môj súčasný obľúbený recept. Je to určite klasické, ale Ratchets pár vecí zo starého hovädzieho mäsa, Martini, Campari stojí. Po prvé, Tanqueray London Dry. Okrem toho, že je oveľa silnejším pitnými, má väčšie sústo a zachytávajú sa do príchutného profilu, ktorý sa pekne hrá s Campari. To tiež neuveriteľne dobre kontrastuje s bohatou chuťou a textúrou Cocchi Vermouth Di Torino – oveľa hlbšie a oveľa zložitejšie ako Martini a Rossi.

V prípade tohto receptu vypuknem zmiešavacie sklo a skladče, pretože keď som sa pokúsil tento obývať párkrát, môžem vám povedať, že presnosť záleží tu. Miešajte s ľadom na 30 sekundy, namáhajte do dvojitého staromódneho skla cez veľkú ľadovú kocku a ozdobte oranžovým klinom.

– Brian Sacawa

Pôvodná #menswear Negroni Tony Gorga

1 oz. Opica 47 gin
1 oz. Punt e mes
1 oz. Campari
1 plátok Cara Cara Orange na ozdobu

Aj keď urobím Negroni s mnohými nekucmérskymi ginmi (Tanqueray je vynikajúci a ľahko dostupný-dobrý výber, Brian), nedávno som fantázoval opice 47. Je to určite drahé, ale jemná rovnováha citrusov a bylinných. Poznámky dopĺňajú akýkoľvek dobrý vermút. Pre mňa je však Vermouth to, čo dáva negronimu charakteru a punt e mes je presne lístok.

Je bohatý a hustý, s pocitom v ústach podobným dobrým balzamom. Môže to byť sirupy, ale zďaleka príliš sladké. Mám pocit, že pijem niečo podstatné a je to vynikajúci spoločník dobrého ribeye na grile.

Pokiaľ ide o Campari, nemám veľa skúseností (alebo sa cítim ako ostreľovanie) s ročníkmi dobrot. Získajte mi niektoré z jasne červených vecí z miestneho obchodu s alkoholom a my je dobré ísť.

Môj prvý Negroni mal pomarančový plátok, a tak ich teraz vyrábam. Urobím krvnú oranžovú farbu, ak ju nájdem- ale jemná sladkosť odrody Cara Cara funguje naozaj dobre. Majú tiež dobrú veľkosť pre sklo.

Kvalitný ľad je mimoriadne podceňovanou súčasťou akéhokoľvek koktailu. Vo svojom dome mám celkom dobrú vodu z vodovodu, ale napriek tomu ju prejdem cez svoj Brita Filter. Tiež uprednostňujem okrúhly blok ľadu na štvorec alebo viac kociek. Pomalšie topenie sa rovná menej naplnenému nápoju.

Pokiaľ ide o proporcie, som klasický chlap. Zmiešam baňu v dávkach a uložte ju do mojej chladničky. Je to trochu prikývnuté na môjho neskorého starého otca, ktorého partner si v chladničke udržiaval nádobu svojho „lieku“ (suchý vo Manhattane), aby mohol mať každé popoludnie polovičné vyčistenie. Žil na 101, takže očakávam, že je to dobrá prax.

– Tony Gorga

Brad Lanphear je otrasený, nie premiešaný Negroni

1 oz. Tanguera.
1 oz. Martini a Rossi Sweet Vermouth
1 oz. Campari
Pomarančová kôra na ozdobu

Páči sa mi môj Negronis Extra Clow, čo z nich robí oveľa osviežujúcejšie v teplejších mesiacoch. (To však neznamená, že ich v celoročnom kole nemôžu byť potešení …) O oveľa konkrétnejšom procese výroby Negroni, ako sú skutočné prísady nápoja. Pokiaľ máte Campari, každý dobrý gin a sladký Vermouth urobí trik. Náhodou mám Martini a Rossi spolu s Tanquerayom ​​No. Ten teraz najlepšie, takže si ich vyberme.

To, o čom som neuveriteľne konkrétny, je ľad. Musí to byť ~ 1 ”ľadový ľad – žiadne hranolky alebo ľadový ľadový ľadový ľad. Budete potrebovať dobrý staromódny podnos na kocku ľadu, ktorý by ste napriek tomu mali používať pre všetky svoje koktaily. Ak nájdete jeden z tých kovových podnosov v štýle šesťdesiatych rokov, ktorý vytvára ideálne kocky, aký je pravdepodobne váš starý otec, ste v podnikaní.

Príprava sa začína chytením veľkej hrsti ľadu a potom ho umiestni do veľkej kovovej trepačky. Ďalej nalejte 1 oz. každej zložky nad ľadom. Intenzívne pretrepte! Potom vložte do skla skaly ďalšiu menšiu hrsť ľadu. Presuňte trepačku do pohára, cez ľad. Ozdobte pomocou pomarančovej kôry pre ďalšiu pomlčku citrusov a farieb. potešenie z jasného.

– Brad Lanphear

Mezcal Negroni Steven Elliott

1 oz. Del Maguey Mezcal
1 oz. Dolin alebo Carpano Antica Sweet Vermouth
1 oz. Campari
Pomarančová kôra na ozdobu

Buďme úprimní, klasikaRecept Negroni je taký, ktorý by mal každý, kto nerešpektoval milovník kokteilu, ktorý by mal vedieť. Aj keď nikdy nebudem diskriminovať renomovaný nápoj, pravda je, že som sa z nich trochu nudil. Možno je to neustála modlárna alebo možno je to, ako sa po niekoľkých príliš početných cítim ako absolútna smrť. Sakra, gin!

Oceňujem na talianskom nápoji, je jeho vyvážená zmes 1-1-1 ducha, horkých a aperitif. Nie som niekto, kto udržuje v mojom dome plne zásobený bar, takže v pravidelnom dni koktail s oveľa viac ako štyrmi ingredienciami nezodpovedá môjmu štýlu, čo je jeden z dôvodov, prečo sa mi páči Negronis.

Moja najobľúbenejšia interpretácia Negroni je mezcal Negroni. Čo si vážim na Mezcal, je dymová príchuť, ktorú dodáva mixu. V kombinácii s sladkosťou vermút a horkej pomarančovej príchute Campari je to ľahký kokteil, ktorý som si vybral deväťkrát z 10.

Rád veľa prepínam a zvyčajne vymením jednu alebo všetky tri ingrediencie, aby som získal iný profil chuti. Nahradenie Campari za Zucca Amaro, vymenenie sladkého vermútu alebo vyskúšanie novej fľaše Mezcal. Každá zmena dodáva Negroni nuanciu, ktorá ju udržuje zaujímavá a príjemná.

– Steven Elliott

Váš obľúbený recept?

Zazvonte dole s najlepším receptom Negroni!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *