Čo robiť, keď čierne pančucháče nechodia s riešeniami Styling Styling

1

Experimentujte s farbou

Toto len v: Existujú ďalšie farby pančuchových nohavíc! Toľko z nás hromadí čierne nepriehľadné pančucháče v zime a nepamätá si, že existujú aj iné skvelé (a lichotivé) farby, ako aj štýly. Ak používate hnedé topánky, ako aj doplnky, vyskúšajte čokoládové pančuchy. Ak má váš súbor akcenty námorníctva, choďte s námornými pančuchami – a nájdite presne to, koľko rozšíri váš šatník. Hrajte tiež s nepriehľadnosťou! Ak používate mäkšie farby, ako aj nepriehľadné čierne pančucháče sú pre váš vzhľad rovnako tvrdé, skúste číre čierne alebo sivé pančucháče na drevené uhlie – obe môžu skutočne zjemniť vzhľad. Chcete byť skutočne kreatívni? Vyskúšajte skutočne žiarivé a vzorované pančucháče, ako sú tieto alebo tieto.

2

Pridajte viac čiernej farby

Vrátane ďalších čiernych aspektov vo vašom oblečení sa budete cítiť viac koordinovaní s tradičným čiernym pevným. Vrstvenie čierneho roláka pod vašim šatám je úhľadným trikom, potom vaše pančuchy a topánky nebudú jedinými prísne čiernymi predmetmi. Ďalšou voľbou je pridať čierny stredný pás alebo čierny sako. Čokoľvek, čo pomôže uzemniť čierne pančucháče, aby sa odev cítil vyváženejšie. Podobne vám táto voľba spôsobuje menej mrazu, takže výhodná.

3

Vynechajte panely, pridajte boot

Vykopajte pančucháče úplne (počúvajte ma) a tiež noste topánky na vysoké koleno alebo na kolená v neutrálnej farbe alebo farbe, ktorá sa s vašim oblečením zmieša oveľa lepšie. Budete prekvapení schopnosťou vysokej topánky odvrátiť Winter Frost, ako aj na nosenie vysokých ponožiek bez toho, aby bol niekto múdrejší. Napríklad, ak používate bledo ružové pletené šaty, ako je tento, rovnako ako nechcete nosiť tmavé pančuchy, rozhodnite sa pre mäkšiu topánku s nízkym kolenom. Poskytnú potrebnú ochranu, pričom budú mať ďalší bonus za to, že sú úžasné topánky. Ešte jedna fantastická voľba.

4

Noste maxi kabát

V niektorých prípadoch sú holé nohy iba skutočným problémom, keď ste na ceste do kancelárie/večierku/večere/atď. Možno nie je potrebné prepracovať celý odev na základe troch sekundy, ktoré potrebujú ísť od vašich predných dverí do interiéru Uber? Investujte do kabátu maxi (ako je tento, tento alebo tento), ktorý padá na vaše členky, ako aj chráni vaše holé nohy pred aspektmi, keď sa dostanete z A do B.

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *