Deň-to-nočný pohľad teraz potešiť, rovnako ako Post-Covid

Flexibilný dátum Nočný odev

Tu, používam mikinu šaty, ktorú skutočne verím, že si ocenil. Je to rebrovaná pletená budova robí to jednoduché a ľahko nosiť, rovnako ako extrémne útulný, avšak brilantný Ganni je, že narezali šaty, aby mu poskytli zvýšený vzhľad. Je to dokonalý dátum noci LBD, ako aj to je na takomto predaji najlepšie. Štvorcový krk, ako aj dĺžka rukávu robia ťažké zdvíhanie, rovnako ako medzitým, sa mi nepáči, že je to veľmi pohodlné, knowwhatimean?
Vyklapli sme tieto obrázky pred trochu dátumom noci v dome po tom, čo bol dieťa v noci v noci spať, rovnako ako tento šaty bola ideálna možnosť. Cítila sa ako skutočný dňový večerný šaty, zatiaľ čo stále je pohodlne pohodlné.

Gannimelange midi šaty

Stuart WeitzMangabby Kovové kožené Balletové byty

Tu je presne to, ako to urobíte všestranné:

Najlepšie šaty s dlhým sveterom, ako je táto krása L’cenc, rovnako ako ste urobili šaty, vhodný pre WFH, ako aj post-covid pracovný život. Som absolútne ako detail tlačidiel, ako aj pruhované hranice, ktoré skutočne zdvihne všeobecný vzhľad, aby sa zabezpečilo, že sa neuskutočňuje ako linku.

Samozrejme, nemôžem pracovať mnoho dní bez čelenky, takže som si to pozrel s lepedousovou syntetickou koženou čelenkou v zlate. Colette využil na to, aby mi poskytol vedľajšie oko o mojej kolekcii čelenky, ale že Alllllll zmení, keď si uvedomila, že ju musí rozdeliť so svojou detskou sestrou. Kto je teraz hromada príslušenstvo, kiddo ??

Obchod Tento vzhľad plus oveľa viac viac ako 70% zľava na Saks!

L’Agencerebecca Longline Cardigan

Lele SadoughAfAux kožená uzol čelenka

Vďaka SAKs, ako aj shopstyle pre partnerstvo na tomto príspevku!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *