Sparkle

Pred niekoľkými týždňami som mal možnosť ísť dole dole do Washington D.C. Pre odhalenie Bieleho Black Market je špeciálna inauguračná kolekcia šaty. Je to špeciálna zbierka formálnych šatách, ktoré vytvárajú každé štyri roky, pričom sa inšpiruje z renomovaného štýlu prvej Ameriky. Ako je príkladom šaty, ktoré dnes nosím, zbierka je najlepšie moja uličkou – ideálnym únikom klasických a moderných. Len čakať, kým vidíte zvyšok svojho linky hore …

Biely dom Čierny trh Inauguračný šaty Zbierka:

Predchádzajúca položka

1 z 15

ďalšia položka

Môžete si poznať toto šaty z mojich posledných 30 šaty v sérii 30 dní, kde to bol môj výber na noc v divadle. Musím povedať, že jedna z najlepších častí o pohybe späť do NYC má prístup do najlepšieho divadla sveta. A ako niekto, kto je asi ako divadlo-posadnutého, ako prichádzajú, snažím sa využiť všetko, čo Broadway (a scénu NEW YORK ART ART FACT) musí ponúknuť čo najčastejšie. Nebolo to prekvapenie, že ideálny spôsob, ako stráviť svoju nedeľu narodeniny pred pár týždňami, bol na Jessie Mueller Fantastical výkon v hudobnej čašníku na Divadle Brooks Atkinson. A vďaka mojim dlhoročným priateľom na Bielom dome Black Market som mal len šaty.

Či už hľadáte ideálne šaty pre smeru do divadla tento sezóna sviatok (niekto chodí do luskovníka čoskoro?!), Dovolenkové párty, Silvestra alebo niečo iné, táto kolekcia šaty čestne nemôže byť poraziť. S týmto sekvenčným šatám plášťa, ktoré mám na sebe najmä, prvok meniča hra sú dlhé rukávy počas mesiaci sezóny. Tiež mám oko na tento dlhý rukáv krásy pre udalosť v januári. Posadnutý detailom krku!

Pri hľadaní malých čiernych šiat, zvyčajne nájdete možnosti bez rukávov alebo krátkeho rukávu. Avšak, kúpil som si dlhý rukáv LBD prvýkrát pred pár rokmi a skončil ho na sebe ako blázon. Pre mňa, kokteilové šaty, ktoré pokrýva vaše ruky v zime, umožňuje nosiť čierne pančuchy, a stále sa stane, aby ste sa cítili skvele, je veľký prevrat. So super pohodlným striekacím faktorom, veľmi na-trendovými flitrami, a najkrajšie v-chrbát, toto jednoducho nie je lepšie.

Šaty: C / O Biely dom Black Market | Bunda: Starý, podobný tu a tu | Čerpadlá: Podobné tu Pančuchy: podobné tu Taška: Podobne tu

< >

Vďaka Biela House Black Market pre partnerstvo na tomto príspevku!

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *