BANDANAS: NOVÝ MUSÍ TROKUMENTOVÝ PREDAJ

Zdieľať

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Táto publikácia môže zahŕňať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Ak nám Accommella, ako aj módny týždeň dal akýkoľvek druh jedného návrhu na doplnkovom trende-fronte, je to, že veci zostanú na divokom západe na chvíľu. Mohli by sme mať fúkané s plnými okamihy, kovboji-inšpirovaný hlavu nosiť, rovnako ako náš spravodlivý podiel na semiš medzi zimnou sezónou, rovnako ako jarné mesiace, ale na leto, je to všetko o práci v tom tradičnom Paisley Print v Bandane .

Prečo milujeme Bandanas

Je to pohodlné. Málo dostatočné na kravatu do vášho oblečenia na dokonca najteplejšie dni, tento základný charakter letného súhrnu je ľahký, univerzálny, rovnako čo je najdôležitejšie, jednoduché nájsť. Môžete zasiahnuť starú školu preferovanú na vašu regionálnu radu pomoc, ako aj 99 centov, alebo sa splučí niekoľko ďalších dolárov, rovnako ako ísť na vyššiu koncovú verziu.

Je to praktické. Okolo krku, na taške, alebo vo vlasoch, sa toto cenovo dostupné príslušenstvo nosí po stáročia. Chápeme Bandanu dnes hlavne pre jej celoamerické, pracovné korene.

A potom, samozrejme, Hollywood hrá na Rugged Charakterom Bandany párou ich párovaním s prchavými fiktívnymi filmovými kovbojmi. Indikácia cestujúceho, vo svojom rančery, ako aj skúmanie rozkvety, Bandana zachránil deň ako turniket, prameň, čelenka, tieň z teplého, ako aj ochranu pred prachom, ako aj viac. Bandanas sú nehrádnymi hrdinmi západných

Ako nosiť bandana

Dnešné mesto Slickers prijali tradíciu – a dali si vlastné točenie na to – nosiť ho ako kerchef okolo krku, valcovaný, rovnako ako zviazaný ako kurzový skaut, príslušenstvo na rukách, rovnako ako aj okolo členkov. V poslednej dobe sme to videli na bloggeroch, rovnako ako STARLET LIKE CELIBY, ako je Vanessa Hudgens, ale my by sme ležali, keby sme povedali, že sme nechceli poskytnúť OL ‘Paisley A Choď.

Zahrajte si, že Wrangler sa pozeráte s vaším preferovaným párom džínsov, alebo ho využite ako robustné dokončovacie dotyk, aby ste kompenzovali úplne ženské šaty. Alebo ho upevnite na váš Carrowall, potom ho uviaznite do vlasov neskôr, keď chcete triasť svoj vzhľad.

Základná spoločnosť Bandana je MUSTIŤ MULTI-TACKER, KTORÝKOĽVEK JE VŠETKÝM, AKO NEBEZPEČNOSTI. Urobiť z toho z toho z toho z toho-moment zdobenie s úžasnými novými uzlami, ako aj odlišné záhyby – možnosti, že je to všetko vaše vlastné sú nekonečné

Pánske 2 Pack Bandanas, $ 3.99, cieľ

Madewell Silk Bandana, $ 24.50, Nordstrom

Aká je vaša preferovaná BANDANA Pozrite sa na leto? Nechajte komentár, rovnako ako dajte nám vedieť.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *