Najlepšie Mascaras na rozpočtovom pláne

Zdieľať

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Niektorí z nás majú úžasné vlasy. Niektorí z nás majú úžasné postavy. Moja superveľmocia je mojimi ultra dlhými riasami, takže som bol posadnutý maskarou skôr dlhý čas. To, čo sa hovorí, som sa snažil prakticky každý produkt pod mesiacom. Keď vyberiete Mascaru, je to praktické veriť, čo chcete, aby vaše riasy vyzerali. Vyberiem ultra-hustú maskaru, zatiaľ čo mnohí moji priatelia len chcú trochu dĺžku.

Táto publikácia môže zahŕňať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Aby som splnil najlepší možný možný, navrhujem uvedenie primeru pred použitím vašej maskary. Základný náter nemusí byť drahý. Nevšimol som si akýkoľvek typ rozdielu medzi základným náterom z drogérie, ako aj základného primeru z make-upu. Podobne existuje zriedka rozdiel medzi $ 10 maskary, ako aj $ 30 maskary. Tak som spolu zhromaždil našu špičkovú maskaru výbery na rozpočet. Všetky tieto produkty boli buď uvedené na našich stránkach predtým, bolo mimoriadne hodnotené na drogérii.com, alebo mi využili osobne.

Najlepšie Mascara na rozpočte

1. Maybelline Excellent Lash Washble Mascara, Extrémne BlackPrice: $ 4.99

Prečo je to úžasné: S najväčšou pravdepodobnosťou najpozoručnejšie Mascara, Maybelline Excellent Lash je stará obľúbená. Je to lacné, takže je to vynikajúce, aby sa jeden vo vašej taške, rovnako ako jeden vo vašom stole pri práci. A plus je, že je to hypoalergénne pre tých z nás s citlivými očami.

Kde si ho dostať: $ 4.99 v DrugStore.com

2. JK Jemma Kidd Ultra Plush Mascara (s Bonus I-Tech Glitter Liner)

Prečo je to úžasné: Nemáš rád, keď cieľ prináša dizajnérov high-end? Toto nie je len vynikajúca maskara, avšak za 10 dolárov, ktoré si tiež dostanete glitter očné linky. Je známe, že predĺženie, ako aj zhrubnutie, ako aj dobrý kompaktný prípad.

Kde ho chcete získať: 9,99 USD v cieli

3. l’oreal objemný originálny objemu budovanie maskary

Prečo je to úžasné: Toto je maskara, ktorú používam každý deň. Je to vždy lacné, rovnako ako môžete zvyčajne objavovať kupóny na to (a milujeme kupóny). Táto Mascara robí vaše riasy naozaj, naozaj hrubé. Rovnako rýchlo schne, čo minimalizuje rozmnožovanie.

Kde ho chcete získať: 7,49 dolárov na svojom regionálnom obchode s liekmi alebo drogéria.com

4. SEPHORA Kolekcia Triple Action Mascara

Prečo je to úžasné: táto Mascara je pravda, takže keď sme si všimli, že to bolo na predaj (prosím, prosím, nestávajte ho, Sephora), vedeli sme, že sme to museli fungovať. Tento produkt robí zázraky na vaše riasy, ako rozšíriť aj plumping im v presne rovnakom čase. Má vynikajúce kefa, ktorý skutočne oddeľuje riasy poskytnúť efekt plný očí.

Kde na to: na predaj $ 3 na Sephora

5. Rimmel Lycra Lash Extender

Prečo je to úžasné: Vyrobené z lycry, táto riasenka pomôže dosiahnuť zakrivený tvar rias, ktoré môžu byť hľadáte. Je to tiež najmä pre citlivé oči, rovnako ako dostať sa do kontaktu s nositeľa.

Kde na to: $ 7,49 na Drugstore.com

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *