Vlastné animácie tričiek s vašou dohodou z Arteestic

Animácia na mieru Nakreslite moju dohodu s tričkami od Arteestic
Už ste niekedy snívali o tom, že sa vaša animácia na mieru dohoda na tričku? Teraz je to možné, jednoduché aj zábava! Pošlite týmto ľuďom obrázok seba alebo niekoho, koho chcete vidieť na očarujúcom odpalisku, ako aj profesionálny karikaturista nakreslí animáciu vášho obrázka a vytlačí ho na špičkové odpaliská. Môžete dokonca požiadať o ďalšie podrobnosti a pridať na mieru vyrobené pozadie, ktoré nie sú na fotografii. Napríklad osoba na prvej fotografii je originálny geek, ako si želal obrázok, aby mu ukázal, že pracuje pri svojom stole. To nie je priekopnícke, pokiaľ ide o koncept, patria však medzi tých, ktorí to dokážu urobiť pre vás v pôvodnom štýle a zachovávajú vysokú kvalitu aj humor!
Draw My Dealy s tričkami TEE je najlepším darčekovým konceptom pre narodeniny, opúšťajúc večierky, sliepky a stag večierky. Pošlite nám skvelý obraz o niekom, koho chcete vzrušovať, rovnako ako vytvoríme ideálny darček, aby sa z nich stal „páni“.
To sú najchladnejšie tričká na svete! Navyše, nikto iný nebude mať to isté, takže urobí ten najlepší darčekový koncept vôbec! Takto by vaša animácia na mieru vyzerala:
Vaša karikatúra tu je tu karikatúra

4/5 (1 prehľad)

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *