Sublimačné oblečenie a meniace sa trendy- čo si odborníci myslia!

Sublimačné oblečenie a meniace sa trendy- čo si odborníci myslia!
03/05/2017, zverejnené spoločnosťou Alanic Global
Pred niekoľkými rokmi, keď do odevného priemyslu vstúpila sublimačná tlač farbiva, vytvorila medzi veľkoobchodníkmi a maloobchodníkmi najrôznejšie pozitívne rozruch. V žiadnom momente boli sublimované mikiny, tričká, spodky a oveľa viac pod bodom módnej scény a užívali si masívne sledovanie Urban Outfitters.
Rýchlo vpred, tieto elegantné tlačové odevy sa tešia rovnako zbožňovaniu trhu. Len málo odborníkov sa však domnieva, že veci prestali rásť a že kúzlo sublimovaných odevov sa zdá byť vyblednuté.

„Absolútne vidíme veľkú zmenu v tom, ako ľudia kontrolujú sublimové opotrebenie. Vzrušenie sa usadilo v porovnaní s skorými dňami. Ľudia sa konečne dostali do fázy, keď sa snažia nájsť niečo čerstvé, “hovorí analytik trhu.
Veľa ľudí – prinajmenšom módne vpred – sa nudí z rovnakých odrôd vrcholov, dna a zvratov a snažia sa nájsť nové variácie. Ďalším dôvodom, prečo by sa veci mohli pozerať na pokles v sublimovaných odevoch, je z dôvodu meniacej sa módnej preferencie koncových zákazníkov. Oveľa viac a oveľa viac ľudí robí preč s honosnými odrodami opotrebenia, usadzuje sa na dosah, ktorý vyžaruje zmes príležitostnej a odvážnej chuti.
Potom opäť existujú aj hlasy, ktoré sú dosť optimistické týkajúce sa nedávnych trendov.

“Áno, v tomto výklenku sa veci menia rýchlo.” Ale nie je to zlé. Táto zmena je dobrá a prináša príležitosti v hromade majiteľom služieb inteligentných odevov, “hovorí odborník na odevné odvetvie. „Je to jasný znak, že oni (veľkoobchodníci a maloobchodníci) musia byť kreatívni a inovatívni pri prispôsobovaní ich hromadného, ​​ako aj v marketingu a cenách.“
Zákazníci sa snažia nájsť nové a čerstvé variácie – a nie že sa nudia z sublimovanej tlače, ktorá sa nosí. Takže namiesto slepo a bezmyšlienkovitého pri nákupe ich hromadného, ​​majitelia služieb odevov musia byť opatrní pri prispôsobovaní ich objemov; Musia si prispôsobiť veľkoobchod s výraznou chuťou a pocitom, ktorý odráža primerane súčasné módne trendy.
Ste majiteľom odevov?
Sublimačné bundy, vrcholy a spodky stále dominujú módnej scéne. Iba preferencie zákazníkov sa mierne zmenili. Takže ak ste majiteľom služieb, porozumieť potrebám zákazníkom, podľa toho si prispôsobte svoj veľkoobchod a predajte veľké – zarobte si veľký. Vytočte dnes dobrého výrobcu!

Značky:
sublimované oblečenie
sublimované oblečenie veľkoobchodné USA
sublimované mikiny
sublimačný odev
Výrobca sublimácie
sublimačné oblečenie USA
Sublimačný odev veľkoobchodník
sublimačné bundy
Veľkoobchod sublimované oblečenie USA
Veľkoobchodné sublimačné oblečenie

0 0 hlasov
Hodnotenie článkov

Prihlásiť sa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová stránka

Štítok

Názov*

E -mail*

webová stránka

0 komentárov

Inline spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *