Matka všetkých Linktastic štvrtok

, sme vlastne mali linktastic štvrtok ešte? Nevadí, bude to stále ten najväčší. Musím sa udržať si ľudia ísť cez (za US-IANSA) víkendu, pretože neexistuje žiadny spôsob, ako som blogovanie zajtra, môj Pätnásta výročie svadby!

Predložený k výročiu pätnásty je “kryštál”, a tak DH a bol som žartoval o tom, aby si navzájom: “! DVD s The Dark Crystal” “CD The Crystal Method, alebo Crystal Gayle!” “Hamburgery z Krystal!” “Príliš veľa Crystal Svetlo!” ale vtip vždy zastaví na “Crystal Meth!” (Áno, viem, že užívanie drog nie je zábavy, najmä meth, ale …). Myslím, že sme jednoducho ísť na kolieskových korčuliach, hoci.

Anway: k odkazy!

Aj sorta kúpil tento model minulý týždeň, aj keď som ešte nemám potuchy, kam umiestniť vrecká. Je to tak Lilly-Pulitzer, nie? Myslím, že je to šatka-vrkoč combo. Vidím to na slobodu keprovej s kontrastnou záväznou, tutovku … alebo možno svetlé zlosti. Žltá s ružovým záväzná? Ooh! V každom prípade, Michelle na vzory z minulosti má ešte jeden, v trochu väčšej veľkosti (B38-40); Kliknutím na obrázok sa vrátite hni sebou! a povedz mi, kam umiestniť vrecká, prosím.

Jo, a keď už hovoríme o vzoroch: Len začala špeciálnu sekciu na svojom mieste, kde prakticky 200 vzory sú na predaj za $ 1-4. a jej zľavový kupón kód za júl je FIREWORKS15, pre 15% z ceny. ho použiť znovu a znovu celý mesiac …

Dobrí ľudia (Hi Trudy!) Na Hotpatterns sú beží vybrať 3, plat po dobu 2 predaj … Myslím, že je automatické, nie je nutné kód.

Sheila sa z popola zberateľstvo je tiež robí predaja: 15% z celého víkendu, kód Amerike.

PashaPlum len dať nejaké väčšie-veľké vzory vo svojej Etsy obchode. Páči sa mi tento najlepší.

Nezabudnite, že šiť U wiki súťaž? Birgit a Jace vyhrali!

Mary Beth poslal odkaz na podbradník na PurlBee. Nie je to šaty, ale mám tento krásny bielizeň skreslenie pásku z Japonska, ktorá je dobre stojí za videnie …

Kay poslal odkaz na iný toaletný papier svadobné šaty súťaže, tentokrát pre študentov dizajnu (sponzorovanej Cashmere tkaniva, čo myslím, že je kanadská značka). Niektoré “Nemôžem uveriť, že je to vyrobené z toaletného papiera” momentov tam určite.

Niekoľko ľudí (vrátane Margaret a Indii a Len) poslal odkaz na skvelý Fixky značka vreckový šaty:

Mám rád všetky malé vrecká, ale nemohol aspoň jeden z nich nebol dostatočne veľký pre môj mobil?

Lisa poslal odkaz na Kerfuffle cez v NYT o bundy-potrebné reštaurácií. Netreba hovoriť, že som pevne na strane arogantný reštaurácie. Nehovorím, že nemôžete jesť fantázie jedlo flip-flopy; Hovorím, prečo by ste mali chcieť, aby? Existuje dosť málo príležitostí, aby si všetci dolled v týchto dňoch, takže my máme baviť!

Nora poslal fantastický odkaz na neviazanosť, ktorý bol čaj šaty.

Eirlys poslal link na túto tkaninu Michael Miller s názvom to je šitie zle. To sa mi smiať …

A Dilly poslal odkaz na túto vlnu s malými Es na ňom. Myslím, že by bolo veľmi efektné Halloween kostým. Šiť ju o zaujatosti, aby sa BUSINESS oblek a potom tvrdiť, že je Enron výkonných. nikto by si ju, čo by bolo báječné.

Vedeli ste, že modrá Gardenia je blogovanie o učenie sa šiť? Ona je na roztrhanie. a ona určite má dostatok vzorov z čoho vyberať. (Ale ja si nemyslím, že by sa to urobiť jeden.)

Rita v Cemetarian ma poslal to v reakcii na mojej I-Love-brucha poštou. Soooo pekné.

Videl som Jeffrey Beebe obrazov minulý týždeň a zamiloval sa do nich. Aj teraz je potrebné, aby sa stal stredne-to-smiešne bohatý, takže si môžem dovoliť jeho prácu. ale dievča môže snívať … asi hodinové pozorovanie štetinami-blokov chlapci.

A mi poslal odkaz na písmeno šatkou príliš veľa-ľudí-to-zoznamu. a do značnej miery každý ospravedlnil sa za jej odoslaním ku ktorému hovorím: “neospravedlňuj posielajú stále!” Myslím, že to nie je ako vaše odkazy hromadiť v záveje okolo mojej kancelárii … a každý z nich je krásny ukazovateľ, ktorý ľudia skutočne čítať tento blog, internalizovať svoje obskurní vkusu, za vynikajúce produkty inde na interwibble a potom sú motivovaní dosť kliknite na tlačidlo Odoslať , Čo, úprimne povedané, je moc stredovekých kráľov by (a zvyčajne robil) zabiť. Takže stále posielajú! Milujem odkazy!

Ale to je všetko, čo mám pre dnešok. skontrolovať budúci týždeň oveľa viac Ako odkazy Churn. bude Erin niekedy nájsť oranžový šatka-tlače textílie? Alebo vyčistiť svoje dielne? Alebo si na Trader Joe je pre e-mail 100 kalorickej mlieko čokolády? naladiť a zistiť!

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

LinkTlastic Piatok: Pomocnosť Editionmay 30, 2008WITH 41 Komentáre
Hrubý? Alebo len bezradné? Alebo niečo iné? 19. apríl 2007
Crowdsourcing Color ChoicesJuly 9, 2008

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *