Zelená presne, ako sa mi páči zelená. / ekologický vietor. / ekologické vetvy. / Loď na mori / ako aj koní na horách. /

Skutočne robíte ako zelený, každý odtieň z bledého celoha alebo zeleru k tomu hlboké páv, ktorý je prakticky modrý. Ekologický je dobrý, rovnako ako tento šaty je mimoriadne veľkým ekologickým priateľským … Je to eBay, ktorý poskytuje (nie môj, Memphis Vintage), ako aj ešte pár dní na spustenie. Veľký stav, len jedna malá značka, o druhu, že ak ste nerozumeli, bolo to tam, nechápe by, že to bolo tam. Ak rozumiete tomu, čo tým myslím.

Golier, manžety, ploché centrum skladanej sukne; Tam sú tak početné vecie na chválu o týchto šatách. Choďte sa pozrieť na ostatné obrázky, najmä tlačidlá na manžetách.

Som dnes na wikimanii semináre (som videl len dve šaty iné ako ten, ktorý mám na sebe, zatiaľ), ako aj tieto šaty, zvláštne, robí ma presvedčiť o tomto type prekurzora na internetových spoločných projektoch , ženský klub. Verte o ňom: populácia ľudí, ktorých talent je podliehajúci (alebo, na extrémne najmenej, nie vyčerpávajúcom), ktorí kapela spoločne robiť veľké veci vo svojich komunitách. Toto je šaty, aby sa nosili, aby sa nabádali, aby sa ľudia vytiahli, ako aj dostať veci, nie? Na prednej strane miestnosti, potom, čo všetci mali čaj, ako aj cookies, s uvedením “potrebujeme dobrovoľníkov, aby sme urobili bandáže / fond-zvýšiť pre detské ihrisko / organizovať pamätník”? Ekologický prístup by sa súčasne ubezpečil, ako aj energizovať. Dnes som nevidel veľa ekologických priateľských, avšak zajtra budem používať ekologické priateľské. Dúfajme, že mám pravdu!

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Dressjanuary 21, 2009
Tajné životy šaty # 14march 27, 2008WITH 80 Komentáre
Tajné životy gowanov vol. 8SEPTEMENT 13, 2006

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *