Čo sa nosiť do obchodnej prezentácie

Či už hovoríte na konferencii alebo robíte veľkú prezentáciu v kancelárii, potrebujete šaty vo svojom arzenáli s trochou extra oomf pre tie pracovné dni, kde chcete vyniknúť z davu.

Ako si možno pamätáte, tieto šaty som predstavil na jar / leto 2016, ako sú moje obľúbené šaty pre obchodné prezentácie. So obmedzenými rukávmi a klasickým siluetom plášťa je ideálny pre najkonzervatívnejšie profesionálne prostredie (ľahko sa pridáva bunda čierneho obleku, ak je to potrebné), ale dostatočne vyvýšená na to, aby vynikla z vášho každodenného štýlu práce.

Ako sa uvádza v mojom nedávnom príspevku o tom, čo sa nosí na stretnutí klienta, najlepším spôsobom, ako zvýšiť ante, pokiaľ ide o konzervatívne pracovné oblečenie, je zvoliť si klasickú siluetu (prilepiť sa s dlhšími lemlinami a vyššími výstrihmi) a zábava sa baviť s farbou a tlače. v rámci týchto hraníc. Výsledok môže byť zarážajúce a čokoľvek iné ako „Blah Workwear“.

Šaty: Obmedzené (zľava 30%!) | Topánky: Jimmy Choo (podobne tu) BAG: Kate SPADE New York | Náhrdelník: Melinda Maria | Sledujte: Daniel Wellington | Náušnice: Mejuri | LIPS: Buxom (San Francisco)

Táto krása, ktorú dnes nosím, prichádza v drobných a vysokých možnostiach, je šokujúco dobre vyrobená a je nevysvetliteľne pod 100 dolárov (whaaa?!). Tiež som zaokrúhlil oveľa viac mojich obľúbených šiat, ktoré sú ideálne na pracovné prezentácie nižšie!

Predchádzajúca položka

1 z 25

ďalšia položka

< >

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *