Polovica obdivu, druhá polovica obdivovania: Vytvorte štýlové vyhlásenie s dizajnérom Half Saree

Existuje tradičná lehnga a tradičná saree. Kombinujte ich obidve a získate úžasný hybrid vo forme Lehnga Saree, ktorý je známy ako „Half Saree“.
[Tiež si prečítajte: Celebrity Sarees]

Tu je málo dizajnérskych polovičných sárok
Polovica sárí získala popularitu neskoro nahradiť tradičnú Lehnga a Saree. Stále viac a viac nevesty dnes prechádza na žiarivú dizajnérsku polovicu sárí. Pamätáte si, že Alia Bhatt vyzerá nádherne v 2 štátoch a nevinný sladký vzhľad Deepika Padukone, ktorý zvíťazil v Chennai Express? Ich polovičné sarees sa takmer katapultovali do našich obľúbených národov. Dnes sú k dispozícii typy polovičných sárok také živé, zaujímavé a stojí za to chytiť, že by ste si želali, aby ste spali iba v polovici saree!
Zdroj: pinterest.comhalf Sarees – jednoduchosť, farba, extravaganza
V južnej Indii je Half Saree tradičným kostýmom, ktorý sa rieši ako „Langa Voni“. Je to kostým, ktorý zobrazuje prechodnú fázu dámy medzi detstvom na pubertu. Namiesto toho, aby sa sárí konvenčným spôsobom zakrýval, sukňa a blúzka sa nosí s dupattou, ktorá takmer vyzerá podobne ako saree.
Zdroj: pinterest.comhowever, špeciálne príležitosti na nosenie hodvábu na juh. Takže uvidíte, ako sa pätnásť žien obliekalo do hodvábu Kanjeevaram, čo je nepokojom farby vzhľadom na červené, zelene, blues, žlté a zlaté. Sukňa je vždy široká a má svetlicu, ktorá uľahčuje hladký pohyb. Blúzka, ako vidíte, je krátka a Chunni zakrýva všetko, čo je trochu stredného strediska, ktoré je možné vidieť u dámy.

[Tiež si prečítajte: Problém každé dievča, ktoré nosí tváre sárí]
Zdroj: pinterest.comfabrics používaný v polovici saree
Zbierka dizajnérov Half Sarees má rôzne vzhľady a interpretácie – ťažké výšivky a ozdoby pre stranu.

Zdroj: pinterest.com Na objednávku, aby ste oklamali svoju polovicu sárí, tkaniny, ktoré si vyberiete, zohrávajú inštrumentálnu úlohu. Zatiaľ čo hodváb, satény a tylle sú v dnešnej dobe módne v pol sárí, Dupatta kradne show ťažko vyšívanými strapcami a hranicami. Medzizelené farebné kombinácie zahŕňajú žlté a ružové alebo červené a žlté.
[Tiež si prečítajte: Ako nosiť saree v rôznych štýloch]

Zdroj: Vevostars.Comnow Pozrite sa na túto oslnivú polovicu saree v žltej blúzke s striebornou blúzkou navrhnutou najobľúbenejšou a oslavovanou indickou módnou návrhárkou Manish Malhotra. Strieborná choli na kopčekový krk je hodná slinta, rovnako ako tyl žltá sukňa so striebornými motívmi a pruhmi.
[SC: Mediad]

[Prečítajte si tiež: Bollywood Sarees pre nadchádzajúce festivaly]
Zdroj: ShopClues.Netgenelia D’Souza vyzerala v tejto svadobnej hostine nádhernou krásou.
Zdroj: Manamovie.comNow začnite sa zakrývať v tomto novom nájdenom módnom vyhlásení dizajnérov Half Sarees Collection vo vašom večierkovom oblečení a oslavách. Neváhajte a povedzte nám, čo si myslíte o Half Saree – yay alebo nie? Pre nás to nie je len yay, je to palec hore!

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *