Ako urobiť hybridnú pracovnú okolnosti oveľa efektívnejšou

pred pár týždňami, návštevníci mali mini-diskusiu presne o tom, ako urobiť hybridnú pracovnú situáciu oveľa efektívnejšiu, čo je podľa môjho názoru fantastická téma pre tento deň aj pre tento deň ako vek. Tí z vás, ktorí sú v kancelárii 2-4 dni v týždni, ako aj umožnení pracovať z domu v iných dňoch, aké sú vaše najlepšie návrhy na výrobu hybridnej práce, pracujú?
Tu je otázka návštevníka:
Pre tých z vás, ktorí robia hybridnú situáciu WFH, kde sa nachádzate v kancelárii 2-3 dni, ako aj v dome 2-3 dní, máte nejaké návrhy na to, aby ste sa zaoberali s tým, že ste každý deň na rovnakom mieste? Naozaj prekvitám na rutinu, rovnako ako to, že som sa tým cítil čudne. Rovnako mám fomo o tom, do čoho sa moji spolupracovníci dostanú, ako aj úplne nový partner, za ktorému chcem byť ponúknutý. Možno je to v poriadku, rovnako ako hybridná vec, pre mňa nie je, ale skutočne sa snažím zabaliť hlavu okolo toho, čo chápem, že je pravda – byť schopný pracovať z domu pár dní v týždni môže byť skutočne skvelé, ak vy. Urobte to skvelým. Okrem toho, že som preč pár dní v týždni, ma skutočne neurobí, aby som vynechal nič alebo poškodil môj spolupracovník.
{Súvisiace: Naše najlepšie návrhy pre horúce zlikvidovanie}
(Po prvé, zábavná skutočnosť: Ako uvádza WSJ, nová výskumná štúdia naznačuje, že 2 dni v kancelárii v týždni, nie 3, sú úžasnou oblasťou pre hybridnú prácu.)
Jeden návštevník poznamenal, že nevyhnutné pre jej úspech je predvídateľná rutina, v ktorej je v určitých, vopred naplánovaných dňoch WFH. „Je rovnako stresujúce, že môj mozog musím premýšľať o výbere a neustále prehodnotiť voľby. Rovnako sa snažím rutinné stretnutia počas dní v kancelárii. Ešte som neprišiel na to, čo skončiť s vecami, ako sú papierové údaje, ako aj záznamy, ktoré sú momentálne doma. “

Ďalší návštevník zopakoval jej sentimenty a poznamenal
Domnievam sa, že je perfektné, ak máte v kancelárii predvídateľné dni, ako aj ich využívate odlišne viac stretnutí, mentorstvo, ako aj malé úlohy/e-mail v kancelárii, ako aj využitie domácich dní na sústredené práce na väčšie projekty.
{príbuzné: Presne ako byť skvelým diaľkovým pracovníkom}
Čitatelia tiež poznamenali, že v prípade funkcií typu supervízora/mentorstva by ste mohli vykonávať telefonické kontroly v deň WFH, aby ste pochopili, že nevyžadujú, aby ušetrili svoje obavy o formálne stretnutia alebo dni v okrese.
V spoločnosti CorporetEmoms sme zaokrúhlili usmernenie od matiek, ktoré často pracujú v dome, a jedna sa poznamenala, že vo štvrtok/piatok má rada obzvlášť pracuje z domu: „[Je to dobrá metóda na začatie zabalenia týždňa, Najmä vtedy, keď sa integruje s „letnými hodinami“ (ktoré sa konajú od konca mája-septu.), Ktoré nám umožňujú pracovať iba pol dňa v piatok. “
{Súvisiace: 30 Tipy náhodných pracovných miest}
Podobne, keď sme presne diskutovali o tom, ako čo najlepšie využiť čas v kancelárii, zdieľali sme návrhy, ako napríklad chodiť do pracovných stolov, kabín alebo kancelárií, ktoré sa len pozrieme, okrem pretrvávania po stretnutiach, ako aj po stretnutiach, ako aj po stretnutiach, ako aj po stretnutiach Ukážte sa na potešenú hodinu, keď je to možné. (Toto je s najväčšou pravdepodobnosťou jedna nevýhoda pri výbere piatku ako váš deň WFH!)

Rovnako sme zaokrúhlili chyby nahor, aby sme zabránili pri práci z domu v Corporettemoms, čiastočne ovplyvnené vláknami návštevníkov priamo tu na korporácii o veciach, ktoré sa ľuďom nepáčia v oblasti kultúry WFH – jednou z najvýznamnejších chýb, ktoré ľudia osobne robia Rast profesie. Ako sme tam poznamenali:
Vo vašom okupácii sa nestačí [je obrovským úskaliam, aby ste zabránili, keď v niektorých prípadoch alebo vždy]-nedávno som počul prejav o tom, koľko žien „zlyhajú“ aspoň, keď sa zmenili na jednosmerné poníky , rovnako ako verím, že je dvojnásobne ťažké presadzovať nové zručnosti alebo „rast“, na ktorú nie ste pripravení, ak ste mimo radarov ľudí.
Čitatelia, aké sú vaše myšlienky-tí z vás, ktorí sú v kancelárii 2-4 dni v týždni, aké sú vaše najlepšie návrhy na zvýšenie hybridnej pracovnej okolnosti oveľa efektívnejšou a predvídateľnou? Na aké hlavné boje ste prichádzali, keď sa snažíte, aby to fungovalo, ako aj proti čomu vidíte kolegov, ako aj podriadených?

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *