Tričká Rick & Morty Tee

Rick & Morty
Mal som veľa zmiešaných pocitov z tejto minulej sezóny hry Thrones. Čítal som o všetkých teóriách bláznivých fanúšikov a nemohol som vydržať prezeranie uniknutej epizódy. Nemôžem uveriť, že zostáva iba jedna epizóda, ako aj možnosti sú 8. sezóna, ktorá sa bude vysielať o 2 roky. To, čo sa ma mnohí týka, je predvídateľnosť konania. Dúfam, že 8. epizóda vyplatí všetko.
Takže pri nákupe, aby som sa dištancoval od šialenstva, ako aj od modifikačných zariadení, som veril animácii. Požiadal som návrh na skvelú sériu. Niekto navrhol Ricka, ako aj Morty, ako aj ja, ako som presne nechápem, ako som sa tento ukázal doteraz.
Je to múdre písanie, zložité, divoké, ale stále vás núti vcítiť sa do postáv. Dokonca som sa pre nich občas cítil nešťastný, pretože si nemôžete byť istí, že čokoľvek nakoniec vyjde. Rovnako ako skutočný život. Rovnako ako skutočný život je plný odzbrojujúcej vulgárnosti. Rick je vedec, neuveriteľne jasný, zúrivý alkoholik, ktorý cestuje po galaxii so svojím naivným 14-ročným vnukom Mortym. Po celom svete narazia na vtipné ťažkosti, ako aj veci, ktoré robia, ako aj štát, vás zaručuje, že vás prekvapia. Neexistuje žiadny cenovo dostupný vtip, ako aj každá akcia svedčivo prispieva k deju.
Preto je celá vec popkultúry zlato, takže pochopíte, že budú nejaké šialené tričká s veľkým tričkami s mashupmi, ako aj interpretácie postáv, ako aj témy epizód.
Netreba uviesť absurditu, ktorá bola v tejto sezóne Pickle Rick, poskytla metódu niektorým odlišným výtlačkom tričiek, ktoré sa vyskytujú ako moje obľúbené:

Vďaka štýlu animácie sú ideálne pre výtlačky tričiek, takže tu je oveľa viac s Morty:

Z celého srdca vám odporúčame pozrieť sa na túto šou, aby ste mali zmysel pre dizajn Trippy, ktoré ste práve videli!

0/5 (0 recenzií)

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *