Kate prináša späť Emilia Wickstead šaty pre duševné zdravie a wellness summit

Kate priniesol späť Emilia Wickstead šaty pre dnešnú angažovanosť na globálnom samite o zmene duševného zdravia a wellness kultúry.

Video vojvodu, ako aj vojvodky.

Uveďte dnes, jeden deň pred svetovým duševným zdravím a wellness deň Táto grafika ponúka podrobnosti o samite.

Toto bola prvá spoločná angažovanosť pre vojvodu, ako aj vojvodky, ktorá zvažuje, že Kate sa vrátil z materskej dovolenky.

Simon Perry má extra informácie v príbehu svojho ľudu:

Kráľovský pár, ktorého hlavy spoločne iniciatíva spolu s Prince Harrym pomohlo hlavnému odboru duševného zdravia a wellness diskusie, zúčastnili sa najprv spokojnosti svojho druhu na zjednocovanie politiky, akademikov, ako aj tvorcovia zdravia a wellness politík v utorok.

Inauguračný celosvetový ministerský duševný a wellness summit, spolu-hostil britskej vláde, ako aj organizáciu pre ekonomickú tímovú prácu, ako aj pokrok (OECD), jej cieľom je pomôcť krajinám spolupracovať na riešení duševného zdravia a wellness.

Viac z REBECCA ENGLISHOVEJ POTREBUJE:

Približne jeden z štyroch ľudí globálne zažije duševné zdravie a wellness problém v tom istom čase v ich živote.

Problém duševného zdravia je tiež najväčšou príčinou stratenej ekonomickej produkcie, s odhadovanými nákladmi na celosvetové susedstvo takmer 2,5 biliónov dolárov ročne.

Pomocné krajiny spolupracujú pri objavovaní spôsobov, ako ponúknuť s stigmou pripojenou k duševným zdravím a wellness otázkami je rozhodujúcou súčasťou stretnutia.

William, ako aj Kate sedel na “priateľstvo Bench,” časť programu v Zimbabwe, ktorá učí starších žien, ktoré si vyžadujú, aby skončili, že sú ležiace zdravotné a wellness pracovníkov.

Požiadavka je skvelá. Existuje len 10 psychiatrov, ktorí slúžia Zimbabweovu počet obyvateľov 13 miliónov, 70%, z ktorých je online pod hardship line. Práve tu vidíte pár s Elishom Londýnom, ktorý zavádza projekt.

Duo sa zúčastnil workshopu, kde počuli o americkom úsilí, ktoré poskytuje duševné zdravie a wellness pomoc pre matky. Program sa nazýva mamičky (duševné zdravie a wellness dosah pre matky).

Radi hovoria s účastníkmi, ako aj delegátmi.

Z každodennej pošty:

William sa spýtal jedného delegáta: “V posledných rokoch ste si všimli zmenu v minulosti, ako aj mesiace. Všimli ste si všeobecnú zmenu, môžete vidieť tento posun? Pomaly sa prebúdzame do duševného zdravia? ‘KATE sa spýtal druhého: “Aká je najlepšia metóda na získanie prístupu k (pomoc)? Je to on-line, aplikácie? ‘

Rebecca English zdieľali video z párov s umelcom Dairo Vargasom, ktorý pracoval na nástennej maľbe o samite.

Kate si jasne teší maľbu.

Potom, čo skončila, dal princ Williama jej paintbrush. Simon Perry správy “… podala ju k svojmu manželovi, ktorý bol zjavne istý v jeho tvorivých schopnostiach. “Toto je presne to, ako ste s najväčšou pravdepodobnosťou zničili obrázok,” varoval. ”

Viac z každodennej pošty:

Povedal, že myšlienka na jeho maľbu bola z konceptu, že duševné zdravie a wellness problémy môžu vyplývať z osamelosti, ale tí, ktorí majú problémy, majú vždy niekoho, kto sa má obrátiť.

“Vždy som sa radšej dúfal, že môžu mať ísť do toho, aby sa to nerozumel až do dňa, keď by” povedal. “Verím, že pôjdem svoje príspevky nedotknuté!

Teraz na to, čo Kate nosil pre dnešné duševné zdravie a wellness summit, počnúc jej Emilia Wickstead A-Line Crepe šaty.

Kus je vytvorený z vlnovej vlny. Je vybavený výstrih lodí, vybavený živôtik s predným, ako aj chrbtovými šípkami, plnú sukňu, seba-remen, ako aj zadný zips. Duchesss veľmi najprv nosila šaty minulý júl, pretože kambridge opustili Hamburg, Nemecko.

Lepší pohľad na Kate dnes, ako aj minulý júl.

Myšlienky na dnešnom súbore z príbehu Telegraphova seniorský editor Charlie Gowans-Eglinton.

Gown bol jeden Kate opotrebovaný predtým, ako na výlete do Nemecka v júli 2017. Takže tradičný Kate – Duchess je známa pre recykláciu oblečenie a tým, že to robí hodnotu investovania do nadčasových kusov na veľa Ženy, ktoré sa na ňu pozerajú na inšpiráciu štýlu. Správa, že posiela o pomalé módy, je obdivuhodný, rovnako ako príjemne realistický, zatiaľ čo pridanie iného vrecka aktualizoval vzhľad.

Frock sa teraz nazýva “Kate” šaty, rovnako ako ho ponúka na zápasoch v červenej farbe (na predaj za 1214 dolárov, ale ponúkol však len v mimoriadne obmedzenej veľkosti); Rovnako je ponúknutý v námorníctve Blue ($ 1745), ako aj detské mäkké ružové ($ 1745).

Nielen

A presne rovnaká kravata.

Duchess bola v presne rovnakej obuvi (aj keď to môže byť novší pár) opotrebovaný v Hamburgu, Gianvito Rossi 105 čerpadlá na praline (555 €, približne 640 USD na dnešných výmenných kurzoch).

Kate niesol novú kabelku dnes, Aspinal’s Midi Mayfair Taška (£ 495, približne 650 USD) v “Hlbokom Radiáte Lilac ‘Colorway.

Vrecko sa vykonáva v malej križovatke na talianskej koži, ktorá sa merala približne 6 “x 8” x 3,5 “”. Vyznačuje sa uzáverom zámku aspinálneho signatúry, odnímateľného krížového remienok, ako aj ochranné základne nohy. Taška je teraz ponúkaná na predvoľbu na aspinálne. Ďakujeme Michelle z módy Perth, ako aj Elizabeth of Kateovej šatník pre ich ID tašky, ako aj zdieľanie ďalších informácií o položke.

Duchess nosila jej známy cisárovny náhrdelník, ako aj zodpovedajúce cisárovné znižovanie náušnice podľa kráľovského preferovaného Mappin, ako aj Webb.

Necháme vás s týmto video pokrývajúcim dnešné udalosti z nových správ.

Pripomienka, ktorú zajtra uvidíme Kate, keď ju veľmi prvýkrát prejde do VOP vo svojej funkcii ako Royal Patron, kde otvorí nové fotografické centrum múzea.

Prepojenie:

Prečítajte si o svetovom duševnom zdraví a wellness deň; Stránka špecifická pre Spojené kráľovstvo je tu

Naučte sa oveľa viac o Priateľstve Bench práce na webovej stránke skupiny; Jeho stránka Facebook je tu; Twitter Twitter je tu

Môžete tiež objaviť o partnerstve mamičky kliknutím tu; Stránka na Facebooku pre subjektu je tu priamo, ako aj Twitter Feed Tu

Post každodenného zrkadla je tu; Rebecca Anglický foto-laden každý deň pošty je tu; Časopis Ľudia je tu; Telegrafický módny stĺpec je tu

Slideshow z odhalenia je tu; Galéria Popsugar je tu; Publikovanie dievčat FUG je tu

155SAVE

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *