Čo je výrobca navrhovaná maloobchodná cena (MSRP)

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Maker navrhol maloobchodnú cenu (MSRP), je cena, za ktorú výrobca navrhuje, aby maloobchodník musí predávať položku. Bol vytvorený, aby sa pokúsil stabilizovať ceny položiek, najmä obchodných názvov.

Tento príspevok môže pozostávať z affiliate odkazov. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Čo nakupujú nevedia, že výrobca navrhol maloobchodnú cenu nie je vždy založená na tvrdých číslach alebo akéhokoľvek vzorca SE, neexistuje žiadna štandardizácia, ako musí výrobca vypočítať MSRP položky a v mnohých prípadoch je založená na Čo si výrobca myslí, že budete platiť. Prípad v bode, dizajnérske tričko. Proces a materiály používané na výrobu dizajnérskych tričiek sú do značnej miery rovnaké ako proces a materiály používané na výrobu t-košele HANES. V skutočnosti, veľa dizajnérskych štítkov si kúpia svoje tričká veľkoobchod z amerického oblečenia. MSRP však môže byť 50 $ + na dizajnérskej košeli a obchod ho môže predávať ešte viac. Prečo? Pretože pre designer štítok zaplatíte oveľa viac.

Spodná čiara je, že niečo stojí len to, čo ste, shopper a tvojich kolegov, sú pripravení zaplatiť za to, nie to, čo hovorí tvorca tvorca alebo obchodu. Viem, že je ťažké myslieť na teba, spotrebiteľ je pod kontrolou tvorby cien, ale na trhu riadenej spoločnosti, ste v sedadle vodičov. Avšak, ak sa cena stane príliš nízkou (Hello Saks Fifth Avenue), nebude pre predávajúceho tovaru predať / urobiť položku. Takže kľúčové je nájsť rovnováhu medzi bodovaním obchodu a udržiavanie podnikov nažive.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *