Vyhrajte boj proti tričkám – 10% zľava pre fanúšikov továrne tričiek!

Existuje celkom nový web koordinovaný Joe, ktorý nám prináša skôr fascinujúcu konkurenciu. Ak máte radi ťažkosti s získaním tričiek, boj tričká bude pre vás zábavným miestom, aby ste motivovali najlepší štýl, ktorý sa má najviac vytlačiť.
Každý týždeň sa do zvuku hodia dva nové štýly, ako aj ten, ktorý ponúka najviac navyše ešte jeden týždeň, zatiaľ čo strata už nikdy nebude vidieť! Je to výlučne založené na predaji čísel, ako aj na hlasoch, takže ten najlepší štýl zvíťazí iba vtedy, ak sa predá, takže sa dostanete na nákup. Funnerovou časťou je, že môžete byť tiež tým, kto vyplatí peniaze v peniazoch odoslaním grafiky tričiek – ak je vybraná pre „boj“, ako aj ponúknutí nezávislí dizajnéri, dostanú 1 dolár za každý predaj, tričko s týmto štýlom Rovnako ako udržiavať ideál k príslušnému umeleckému dielu.
Nie je to však len zábavné, ale aj pre nezávislých dizajnérov, aby ukázali nejakú svalovú hmotu, ako aj umiestnili svoju prácu tam. Štýly sú dosť silné, takže konkurencia môže byť skutočne tesná! Táto stránka je mimoriadne poučná a tiež kladie podrobné životopisy dizajnérov. Fantastická práca, Joe!
A keďže ste jedným z našich neuveriteľných návštevníkov, dostanete špeciálne zaobchádzanie. Na získanie 10% zľava pri nákupe využite kód TshirtFactory10 – zásielka v USA je zadarmo!
Tu sú súčasní uchádzači:
Lokiday of the Dead Girldo Veríte si, že dokážeš lepšie? Odošlite svoj dizajn tričiek a buďte jedným z víťazných nezávislých dizajnérov.

0/5 (0 recenzií)

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *