Vlasy Ako-to: Uvoľnené kučery pre letný

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Táto publikácia môže obsahovať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Chápete, že voľne-curl účes, ktorý dominoval váš instagram krmivo za posledných niekoľko rokov? Sú to veci živých, mladých žien s krásnymi bielymi zubami, ktorí len presúvajú hlavy v pomalom pohybe. Dobre, ok, to je relatívne dramatické. V pravde, styling vaše vlasy do voľných kučery nie je všetko, čo je ťažké robiť – a všetko, čo potrebujete, je rovnárna vlasov.

Prečítajte si jednoduchý sprievodca na vytvorenie mäkkých, krásnych kučery s plochým žehlivom. To môže byť len vaše nové preferované “robiť.

Ako sa dostať voľné kučery s plochým železom

1. Práčovňa si vlasy

Ploché žehličky fungujú najlepšie, keď sú vaše vlasy čisté. Práčovňa, ako aj podmienka ako obvykle. Ak máte kondicionér, využite ho. Ploché žehličky majú tendenciu byť drsní na zámkoch, takže je to skvelý koncept, ktorý využije ďalšie kondicionovanie.

2. Použite teplý chránič

Tepelné chrániče obsahujú silikóny, ktoré narušujú vlasovú kutikulu, ako aj držať vlhkosť. To znižuje poškodenie, ako aj bežne pomáha zachovať váš štýl. Aplikujte teplý chránič podľa pokynov produktu – pomocou tak, ako aj veľa môže opustiť vaše vlasy cítiť mastné, zatiaľ čo tak, ako aj málo bude menej ochranné.

3. Jemne vysušte

Vlhké vlasy sú krehké, takže zabraňujú tomu, aby sme sa bránili, kým sa vaše vlasy nepokúša. Ak máte čas na sušenie, urobte to. Ak nie, uterák suchý, ako aj potom zasiahnite suché na nízke.

4. Rozdeľte vlasy do sekcií

Oddelenie vlasov do sekcií vám pomáha sledovať, čo je stočené, ako aj to, čo nie. Môžete ho preč v akejkoľvek metóde funguje pre vás, je to typické, aby ste si podieľali na vlasy do troch sekcií. Využívajte ploché vlasové klipy, aby ste držali vlasy z cesty.

5. Zapnite ploché železo, ako aj nastavte teplo

Tieto lesklé voľné kučery sú najjednoduchšie vyrábať, keď je vaše ploché železo extrémne horúce. Ak máte však tenšie vlasy, budete musieť byť menej agresívne o teplote. Otočte železo najhorúcejšie teplotu, na ktorú sa cítite pohodlne, pretože to poskytne najlepšie výsledky.

6. Najprv narovnajte

Dostanete najviac jednotné voľné kučery tým, že narovnajte vlasy pred pridaním vĺn. Začíname na zadnej strane hlavy, vezmite si 1-palcový set, rovnako ako spustite rovnačku nad ním, byt. Pokračujte v narovnaní všetkých vašich vlasov, nechajte každú časť znížiť, keď idete na skvelé.

7. Curl od tváre

Akonáhle sú vlasy rovné, môžete začať curling. Urobte si časť vlasov, aplikujte ploché žehličky tak, aby sme ukazovali na zem, rovnako ako starostlivo otočený od tváre. Budete chcieť začať curl nie vyššie ako tvoju lícnosť pre najprirodzenejší vzhľad. Ako ste otočili, posuňte ploché žehličku hore, kým sa nedostanete na konce.

Nechajte sa klesať vlasy, ako aj krátko stručne. Mali by ste vytvoriť pekné, voľné curl. Môže to urobiť nejakú metódu, aby ste získali presný tvar, ktorý chcete – Avšak krása tohto štýlu je, že neexistujú žiadne pravidlá.

8. pin späť svoje voľné kučery

Teraz, vyzdvihnúť sekciu, ktorú ste práve stočili, otočte ho, rovnako ako pin späť s bobby pin. To pomôže chrániť tvar, ako budete pokračovať v curlingu.

9. Pridajte záber na vlasy

Keď dokončíte curling, pridajte sprej na vlasy, aby ste nastavili svoje pramene na mieste. Zabráňte ďalším firmovým podržaním formulácií, pretože môžu byť takto tuhé pre voľné kučeravé štýl.

10. Eliminovať kolíky, ako aj hrebeň

Po 20 minútach alebo tak, vaše vlasy by mali byť rovnako veľký ako súbor štýlu. Vezmite svojich svoje kolíky, rovnako ako nechať svoje voľné kadere jesennej Free. Ak sú rovnako pevne, spustite prsty alebo hrebeňom so svojimi pramene až do máte vzhľad máte radi.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *