Kate v preferovanom vzhľad pre každý kút Hospice otvoru

Vojvodkyňa priviezol známy vzhľad dnešnej Kus (East Anglia childen je Hospic) expozícia v Norfolku, formálne otvorenie Nook Hospice.

Vojvodkyňa je KAŽDÝ kráľovský patrón; to bol jeden z nej úplne prvý oznámil kráľovskej záštity. Predbežné zapojenie verejnosti Kate s organizáciou bolo v roku 2012 pri oficiálnom otvorení Treehouse hospicu.

Nižšie vidíte Kate dnes privítal deti z Poringland inštitúcií, ako aj škôlky. Deti povedal vojvodkyňu by vyvolalo oveľa viac ako $ 1300 za The Nook.

Viac od Simon Perry ľudí príbehu:

Kate bola v plnom režime mama – žiada trainee mak Parslow-Williams, “Je ti zima?” rovnako ako si šúchal paži po zachvenie videl ho.

“Bolo to úžasné. Potriasol som ju za ruku! ” povedal novinárom.

Niamh Bell, 11, dodala: “Bola nesmierne láskavý. aj keď nemala veľa času ona ešte prišla s nami hovoriť. ”

KAŽDÝ stará o deti i mladí ľudia s život ohrozujúcich stavov naprieč Cambridgeshire, Essex, Norfolk rovnako ako Suffolk. tu vidíte Vojvodkyňa, ktorý by spĺňal tri roky starý Stanley Harrold, ako aj jeho matku, Stef Partington.

Stanley má neobvyklú chromozomálne ochorenie nazývané Pallister-Killian syndróm.

Rebecca English zdieľa video Kate hovoriť s rodinou.

Niektoré zo služieb, ktoré obsahujú vždy špecializovanú ošetrovateľskú starostlivosť, symptóm-managementu ošetrovateľstva, krátke prestávky pre opatrovateľov, well-being aktivity, terapie, poradenstvo, rovnako ako dobrovoľné služby v domove pre domácnosť. Nižšie, vojvodkyňa pozdrav personálu, ako aj priaznivcov.

Dnešné stretnutie bol extrémne zvláštny, naozaj vyvrcholením práce. Dole pohľad na takmer dokončená Nook hospicu.

Tu je to, čo presne rovnaký pozemok vyzeral na začiatku roka 2018.

Po piatich rokoch fundraising, rovnako ako plánovanie, ako aj konštrukcia, nový objekt otvorený skôr tento rok na jeseň! mnoho čitateľov bude mať na mysli, keď vojvodkyňa pomohol začať financovania kampaň 10 miliónov libier za Nook.

Bolo to skoro päť rokov späť, dnes 25. novembra 2014.

Pohľad na predbežné literatúre, rovnako ako grafika použité v kampani.

Ostatné záväzky Nook kampane zahrnutý vidieť na keramické továrne Emma Bridgewater predviesť rad kusov limitovanej edície, ktoré sa predávajú ako súčasť fundraising disku.

Ďalšou akciou bola na historickom Houghton Hall v júni 2016.

V januári roku 2017 vojvodkyňa získal aktuálne informácie o stave Nook pri návšteve KAŽDÝ hospicu v Quidenham.

Čo nás privádza k dnešnej akcii. Kate cestoval nové zariadenie, rovnako ako čas strávený s pacientmi aj ich rodinami. Všetky služby sú zamerané smerom, ktorý by spĺňal nielen potreby súkromných dieťaťa, však tí celú rodinu.

Tu vidíte Kate s Isabellou Alford, ktorý je desať. Isabella má progresívne neurologické genetické ochorenie, ktoré sú veľmi zriedkavé.

Vojvodkyňa hovorila s Isabella rodičmi, Deborah, rovnako ako James Alford. oveľa viac z Hello!

Jej matka Deborah Alford, 44, povedala Isabella je zdravie a wellness sa zhoršila v posledných 18 mesiacoch, čo naznačuje, teraz bojuje s dýchaním, keď sedí na vozíku, rovnako ako nutnosť ležať na posteli miesto.

“Ona (Kate) sa opýtal, či Isabella počuť rovnako, ako keby mohla vidieť, rovnako ako som vysvetlil, že Isabella mohli vidieť priamo pred sebou,” povedala pani Alford. “Prišla k nej úrovni očí tak, že Isabella ju mohli vidieť aj tam bola veľká očný kontakt. Ona (Isabella) presunutý očami pozerať priamo na ňu.

Kate videla hospice v novej zmyslové miestnosť.

A strávený čas robiť remeslá s deťmi, ako aj ich rodinní príslušníci.

Vyzerá to, že oni môžu robili domy perníka!

Počula, ako priamo z rodín o spôsoboch KAŽDÝ služby im pomohli. oveľa viac od Rebeccy anglickej svoje každodenné Mail príbehu:

Vojvodkyňa z Cambridge strávil popoludnie, ktorý by spĺňal niektoré z rodín, ktoré majú prospech z mnohých služieb, ktoré poskytuje, vrátane tých, ktoré sa veľmi choré deti, rovnako ako iní, ktorých deti zomreli, žiadať o starostlivosť, ktoré dostávajú.

Ona bola potom zišiel s Leigh Smith, 38, ktorý ju dojatý k slzám, keď sa stretli v roku 2014 – kedy kráľovská prvý zúčastnil začatí The Nook – len niekoľko mesiacov po tom, čo pani Smith ju stratil tri mesiace staré dieťa Beatrice do A neobvyklý srdcový stav.

Nižšie, Leigh rovnako ako jej dieťa Beatrice v obraze zdieľanej každým na 2014 Nook fundraising štartu.

Späť na Rebeccin príbehu:

Pani Smith povedal po svojom osobnom stretnutí:, Povedala mi:, Ja nechápem, ako presne to urobil, presne tak, ako ste sa dostali s ním. ‘

, Bolo to naozaj očarujúce, že ju znova vidieť, rovnako ako ona mi dala veľkú pusu.

, Spýtala sa ma, či som mal pocit, žeto, čo sme odišli, bola stále ťažké predmetom prejsť v širšom okolí, rovnako ako som jej povedal, že áno, smrť je stále veľký tabu, najmä detské smrti.

, Ale povedal som jej, ako presne rozhodujúca jej funkcia bola v poškodí, že tabu, rovnako ako duševné zdravie a wellness všeobecne normalizuje ho rovnako ako ľahšie hovoriť o takých veciach.

Späť v roku 2014, Rebecca hlásil, že Leigh napísal vojvodkyňa list po Beatricina smrti, rovnako ako ona dostala osobné odpoveď od Kate.

KAŽDÝ správy, že po splnení deti i rodiny dnes, Kate “poznamenal, že see měl,zesílená pre mňa to, čo srdce je práca robíte tu. – rovnako ako to je rodina ‘

Ďalší pohľad.

Kate dodávané poznámky na dnešnom stretnutí. Ona tlieskali všetci súčasťou úlohy pred hovoriť.

Tu je rýchly videá z paláca.

Z vystúpenia Kate:

Vytvorili ste tu The Nook si starajúca, starajúca atmosféru, ktorá umožňuje rodinám, ktorí sa chystajú s nepredstaviteľné schopnosť tráviť drahocenný čas s vysokou kvalitou so sebou, útechu v vedomím, že ich deti sú postarané v najlepším možným spôsobom ,

Vojvodkyňa na pódiu.

Viac informácií o zapojení Kate od mesta Victoria Murphyho, ako aj krajiny príbehu:

… Charity odchádzajúci generálny riaditeľ Graham Butland zdieľať s T & C, ako vojvodkyňa bola želá, aby boli informovaní. “Bola veľmi horlivý mať rutinné aktualizácie, pokiaľ ide presne tak, ako je budova sa deje,” povedal.

Graham tiež poznamenať, presne tak, ako Kate navštívila niektoré z rodín, ktoré charita pomáha vo svojich domovoch, ako pokračuje jej podporu v zákulisí. “Ona je tiež vyrobená Osobné návštevy hospice. Ona navštívila najmenej niekoľko rodín vo svojich domovoch, a to všetko bez publicity, nie je známe, a tak ďalej, “povedal.

Nová budova má oveľa viac oblastí pre vedeckú starostlivosť, rovnako ako špecializované terapie izieb, ktoré umožní každému, aby spĺňali posilnený dopyt po svojich službách, rovnako ako neustále sa meniace, rovnako ako veľa zložitejšie potreby tých, ktorým sa stará o , Z každého vydania:

Po päťročnom verejnosti kúzlo vzostupu £ 10 miliónov, rovnako ako takmer dva roky budovania, KAŽDÝ privítala vôbec prvé dieťa, aby si starostlivosť v Nook v pondelok 30. septembra.

Tu je veľmi rýchly časozberné na Nook vo výstavbe.

Kate mal pomocníkov k odhaleniu plaku značenie dnešnej udalosť.

Stále existujú niektoré položky potrebné na kút, rovnako ako vy môžete pomôcť nákup im predajni na mieste Nook.

Môžete získať veci ako utierky, ochranca matrace, riad, rovnako ako ďalšie položky tu.

Môžete si tiež zakúpiť tehlu na podporu kút.

Na osobnú poznámku, jeden z veľmi najlepších vecí na tomto príbehu je príspevok na každý vyrobený s dieťaťom Cambridge fundraiser ktorá sa konala v roku 2013. fundraiser bolo spoločné úsilie piatich-line kráľovskej móde, rovnako ako spravodajské bloggerov: Britská Royals, Kate Middleton Style, HRH vojvodkyňa Kate, a Petite princezná, rovnako ako WKW. Bol pomenovaný “Baby Cambridge”, pretože v čase, keď sme urobili fundraising Kate čakala Prince George. Nakoniec sme prekonal náš cieľ.

Vo svojej tlačovej správe o dnešnej akcii KAŽDÝ poznamenal, že “Táto významná rok, náš hospic v Milton, Cambridgeshire, začatého Princezná Diana, ktorý oslávil 30. narodeniny a zároveň to tiež označené 20 rokov sa domnieva, že to začalo poskytovanie starostlivosti as rovnako ako podpora v Suffolku, rovnako ako východná Essex. ” Nižšie Diana v tej augusta 1989 otvorenie Milton hospicu.

Viac z Cambridge Independent príbehu:

Každý vo svojej súčasnej druhu bola založená v roku 1998, kedy hospice v Milton sa spojil s jedným v Quidenham, Norfolk, ktorá sa začala v roku 1991.

Obaja si uvedomil, že by bolo jednoduchšie dosiahnuť svoje ciele ako jeden rovnako ako príchod dohromady potom znamenalo, každý z nich, pravdepodobne nazhromaždil oveľa viac skúseností v oblasti detskej paliatívnej starostlivosti než akýkoľvek typ inej organizácii na svete.

V tej dobe, to bol jeden z iba štyroch detských hospicov vo svete. Nižšie skorý pohľad na Milton hospice.

Tu je KAŽDÝ bulletin pokrývať princeznej Anny dohliadnuť na Milton hospice v roku 2003, kedy sa oficiálne otvorila nové vzdelávacie centrum V objekte je.

Tam bol obrovský palec hore od vojvodkyňa, keď dnes odišiel.

Domnievam sa, že to nie je len pre nové zariadenie, zamestnancov, ako aj služby, ale aj k vyvrcholeniu piatich rokoch práce by tak extrémne veľkým množstvom ľudí.

Teraz náš pohľad na to, čo Kate na sebe.

Oscar de la Renta fit je z kolekcie jeseň 2015, vytvorený na stretch vlny boucle. Nižšie, kusy, ako je vidieť na dráhe.

Z nášho úvodného popisu plášťa: tri štvrtiny rukáv taiLored Bunda (pôvodne $ 2190) má namontovaný živôtník s skladaným, flareným lemom. Existujú dvojité besom vrecká, špicatý golier a štrbiny na konci rukávov. Tento kus má tiež niekoľko panelov, ako aj švy pod jarmo na zadnej časti, ako aj vrecká na prednej strane.

Sukňa (pôvodne $ 1290) má skládky, ako aj skrytý chrbát zips. Práve tu je lepší pohľad na nubby textúru tejto tkaniny, vlnenej / polymešky s dotykom elastanu pre jednoduchosť pohybu.

Fit bol veľmi prvýkrát opotrebovaný vo februári 2017 na lekársku konferenciu, ako aj opäť tento január na návštevu kráľovskej opery.

Videli sme návrat spojky, ktorý bol súčasťou aspinálneho / beulah London kabelky. 25% zisku z každého predaného vrecka bolo darovaných Blue srdcovej kampani OSN proti obchodovaniu s ľuďmi.

Kate priniesol späť jej Gianvito Rossi ‘Piper’ Semišové čerpadlá ($ 695).

Štýl je ponúkaný v obmedzených veľkostiach na NET-A-PORTER, len v niekoľkých veľkostiach v mojej Therese.

Duchess nosila svoju Catherine Zoraida ‘Fern Hoop’s náušnice.

Jeden oveľa viac obrazu vojvodky, tento, ako ona opúšťala kút.

Videá:

Tu je ochrana pred kanálom Kráľovského domácnosti.

Telegraph ponúka len trochu oveľa viac ako jednu minútu ochrany v tomto kuse.

Toto 5-minútové video z každého vysvetľuje požiadavku na kútik.

Prepojenie:

Navštívte každú webovú stránku, dodržiavajte organizáciu na Facebooku tu, priamo tu na Instagram; Alebo tu na Twitteri

Stránky Wook Charm Website sú tu; Stránka Nook Charm Facebook je tu; Nook Charm Twitter Feed je tu

Pozrite si celé video o zákuse kliknutím sem; Na každom mieste si môžete odhlásiť celú históriu Hospice Milton Hospice

Ochrana zrkadla je tu; Rebecca Anglický denný poštový kus je tu; A hej tam je miesto; Mesto Victoria Murphy, ako aj krajina je tu

Simon Perryho príbeh pre ľudí o dnešnej akcii je tu; Simon tiež urobil bod zobrazenia pre ľudí na pripojenie Kate na detské hospicové pole, ktoré tu možno vidieť; Tu Cambridge Nezávislý backgrourder o každom, ako aj vyššie uvedený hospicový pohyb je tu

TAMARA ARMAHAM Módny stĺp pre telegrafu je tu; Popsugarská galéria je tu;

50SAVE

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *