Pruhované šaty: 6 kusov, ktoré budú okamžite aktualizovať svoj šatník

Podiel

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Táto publikácia môže zahŕňať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Pokorný pruhované Breton top je štýl zošívanie, ktoré obstáli v skúške času. Jedným z najjednoduchších výtlačkov na nosenie, je to hodný investícia, ktorá vás uvidí s sezóny, rovnako ako po sezóne. napriek významným názoru bude pruhy nie vás vyzerať väčšie-to je, ak si vyberiete príslušný tlač. Ako všeobecné pravidlo, horizontálne pruhované oblečenie sú najviac číslo-lichotivé-pretože kresliť oko dole.

V tejto sezóne, pruhy mali očarujúce človeka, rovnako ako sa objaví v odvážnych farebných kombináciách, rovnako ako v luxe tkanín na tričká, rovnako ako šaty. Okamžite aktualizovať svoj šatník s týmito najlepších ponúk.

Pruhované šaty na seba teraz

blejzer

Goliera Cape Blazer v Stripe, $ 117, ASOS

Vyhlásenie sako je jednoduchý spôsob, ako vdýchnuť nový život do svojich prednostných džínsy, ako aj špičkových komb. Tento pruh mys blejzer, ktorý spočíva na ramenách je vážne elegantný spôsob, ako vziať vaše smart-ležérny vzhľad up zárez. Dvojica s tmavými džínsovina Skinny fit džínsy, základné hodvábnou košieľka rovnako ako podpätky pre nočné vzhľad dátum stopercentné.

Hodváb zlatíčko Shirt

Silk Tailored Shirt, $ 129, Rotácia

Hodvábna tričko je nutnosťou mať kus šatníku každej ženy. Tento tradičný srdiečko markíz prúžok tričko s detail vrecká je univerzálny produkt, ktorý môže v zmesi, rovnako ako uzavreté s džínsy, nohavice i ceruzkou sukne. Poškodená up prúžok tlač je vhodný pre tých, ktorí majú tendenciu vyhýbať vzorov, rovnako ako výtlačky.

pruhované Kombinéza

ASTR Culotte Kombinéza, $ 72, Nordstrom

Kombinézy sa nikam. Ak vzdušný, vinobranie inšpirované čísla nie sú vaša vec, potom posledný súčasných štýlov, s čistými líniami by mal byť váš go-to. Toto námestie-krk, Culotte štýl pruh kombinéza môže byť vrstvené cez vrcholy, rovnako ako tričká alebo nosiť na mieru čierne sako pre vzhľad vytiahol-spoločne.

Pruhovaný sveter plodín

Stripe plodín Svetre, $ 24,88, LOFT

Aktualizujte svoj verný Breton tričká s zvrat v trende. To blocky pruh tlače je svieža, rovnako ako moderné, ale stále oh-tak jednoduché opotrebenie. hodiť na s preferovaných džínsy bez námahy denné štýl. tím s vynikajúcou hodinky, rovnako ako maškrtu zlatým náhrdelníkom k celkovému súboru.

Pruhované šaty zábal

Stripe zábal šaty, 105, Topshop $

Monochromatický je tradičný farebnej kombinácii, ktorá nikdy dátum. Tento elegantný zábal šaty sú super-lichotivé vďaka svojmu udusila v páse, hlbokým výstrihom do V, rovnako ako dĺžka kolená skimming. Pridanie úhľadný červené rúže, rovnako ako jasný vláčiť pridať splash farieb na svoj vzhľad.

Stripe nohavice

Pruh nohavice plodín, $ 66, ASOS

Culottes rovnako ako cut-off nohavice majú niečo módneho okamihu. Módne alternatívou k džínsy, tieto pruhované nohavicová sukňa vyzerajú nielen elegantný, ale sú príliš veľmi pohodlné. Dvojica s šifón blúzku, rovnako ako zabijáckych podpätkoch pre elegantný vzhľad osláv.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *