Kde získať plus veľkosti družičky šaty

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Prvé veci najprv – malé družičky Šaty veľkosti PRIMER: Svadobné módne veľkosti je v podstate uviaznutá v roku 1952. Uvedie sa, že akúkoľvek veľkosť, ktorú nosíte v roku 2014? Áno, budete nosiť aspoň 1-2 veľkosti väčšie ako obvykle, pokiaľ ide o svadobné šaty a družičky šaty. Je tento veľtrh? Nie je to naozaj, ale ako smrť a dane svadobné oblečenie nie je fér-ale naša mantra je to o fit, nie veľkosť.

Tento príspevok môže pozostávať z affiliate odkazov. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

To, čo sa hovorí, plus veľkosti družičiek sa dostanú na krátky koniec palice, veľa času nabíja navyše pre veľkosti, povedzme, 18 (čo je ako 14 alebo 16 na moderných grafoch s veľkosťou). Čo je to Curvy Girl (alebo nevesta s krivky družičky) robiť? Jednoduchý pohľad na roztomilé a rozpočtové možnosti, ktoré budú vyhovovať každému členovi vašej svadobnej párty. Kde nakupovať tieto mýtické plus veľkosti družičky šaty šaty na rozpočet? Dostali sme vás-len na čítanie.

Kde nakupovať plus veľkosť družičky zo šaty?

DAVIDOVÝ BRIDAL

Dávidov Svadobný je trochu ako WalMart Svadobný priemysel – lacné výrobky, hromadné produkované, v procese manage-the-the-stád. Aj keď to nie je veľmi romantické, je to maloobchodník, ktorý ponúka cenovo dostupné družičky šaty vo veľkom rozsahu veľkostí, často s šaty v rôznych veľkostiach skladom (namiesto toho, aby sa vyrábali na objednávku, čo môže v priemere trvať 3-4 mesiace) . Na krátkej časovej osi, alebo s družičkami na rozpočtoch rôznych veľkostí, stojí za to pozrieť. Páči sa nám tento čipkový uzáver rukáv šaty s bočnými volánkami, za $ 149, tiež k dispozícii v veľkostiach Missy.

Alfred Angelo (dizajnérske obchody a nezávislé maloobchodníci)

Alfred Angelo je štandardná družička šaty, ktorá využíva štandard (čítanie: beží malé) družičky šaty. To, čo sa hovorí, sú to jeden z mála, ktorí neúčtujú navyše pre veľkosti plus. Štýly sú často povrchné, ale oveľa častejšie ako nie je roztomilé a cenovo dostupné, s obrovským výberom farieb (ktoré nebudete nevyhnutne nájsť v oddelení obchodu družičky. Napríklad tento chic malý koktail-štýl šaty alfred angelo štýl 7285s za $ 149 prichádza v 62 farbách a prichádza vo veľkostiach z 8JB (junior bridesmaid) až do 30w. Skóre.

Cieľ

Začneme s nevýhodou – obmedzené možnosti farieb a obmedzeným výberom štýlu. Ale hore? neuveriteľne prijateľné ceny (48,99 dolárov za družičky šaty-čo?) a rýchly obrat. Iste, štýly sú základné, ale uspokojujú potreby moderných, základných a vhodných pre rôzne typy tela a na pevnej časovej osi? Nemôžete stratiť. Tiež, nebudete platiť to málo pre družičky šaty kdekoľvek inde. Sme trochu kopať tento TEVOLIO Dámske Scoopneck šaty s odnímateľným krídlom-super roztomilý a vlastne nositeľný pre iné veci (!) Za 69,99 dolárov.

Modrotón

To môže byť trochu oveľa viac hit alebo slečna, ale my loooove svadbu so špeciálnymi družičskými šatami a nikto neposkytuje elegantný, elegantný, a často vintage-inšpirovať malé frocks ako modloth. S vybranými štýly šaty sú k dispozícii vo veľkostiach plus – často cenou pod 100 dolárov !! – dôrazne odporúčame, aby ste sa pozrieť. Je ťažké vybrať len jeden šaty Ak chcete zvýrazniť, ale my sme si potrpia na to oh-so-pekné a ženské Entrall o nej šaty vo veľkostiach S-4X, za $ 84,99.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *