Beauty Roller – bitie Puffy čeliť tejto zimnej sezóny

Share

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Táto publikácia môže zahŕňať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Kúzlo valček zarába to udržať, a to najmä okolo prázdnin, kedy sa oslavuje vedie k rekreačným údiť. Tu je zisk sezónne váhy, rovnako ako party-údiť môžete cítiť vo svojej strednej časti (alebo chrbtovej slaniny!).

Ale oveľa viac znepokojujúce je opuchnutý tvár. Oddávať aj veľa cukru alebo iných zložiek, ktoré spôsobujú zápal, ktorý má niekoľko rovnako početné koktailov, rovnako ako bojovať opicu, rovnako ako utrpenie sa zimnej sezóny nachladnutia, rovnako ako infekcií dutín všetko môže nechať prebúdza trochu opuchnuté tvár.

Táto služba sa upokojiť opuchy, rovnako ako dostať svoje najlepšie kostnej štruktúra späť, keď opäť v odvekých nástroje, ktoré sú zúri na popularite, keď znovu: kúzlo vojne.

Vďaka ranou z šarm bloggerov, zvýšenie celostnej wellness, rovnako ako náš nikdy nekončiaci posadnutosti s mládežou, budeme na bicykli s metódami zo starej školy. Avšak sme takto ďaleko lepšie ako oveľa dlhodobo rovnako ako invazívne stratégií rovnako! Takže sme radi, že tieto trendy nástroje užívajú nad osobnými márnosťami, rovnako ako estetik úrady podobný.

Krásu Roller pre tvarovanú tvár

Jade Roller

Premium Jade tváre Roller, $ 25 Amazon

Pre krištáľovo milujúci duchovný liečitelia, Jade valčeky balenie silný dvoch-in-one punč s detoxikačné aj liečivé účinky. Jade kamene predstavujú zdravie a wellness, rovnako ako dlhovekosť – vozový park je na prvý pohľad vracia späť iskru mládeže.

Kozmetické narkomani konštatovať veľké ekologické kamene oživiť svaly prepožičiavajú lesk, zníženie opuchy, rovnako ako začervenanie, stimulujú krvný obeh za oveľa lepší tón, rovnako ako pružnosť, ako aj obrat boost buniek pre hladšiu pokožku.

Páni! Všetky tieto výhody za $ 25? K dispozícii je nevýhoda, bohužiaľ. Uvidíte veľa nefritu valcov na Amazon, rovnako ako niektoré z nich sú lacné. odhlásil hodnotenia, ako budete investovať, rovnako ako plán na liečbu Váš valec veľmi opatrne (inými slovami, to nebude klesať).

Ice Roller

Ľad Roller na tvár a očné opuchy Relief, $ 10, Walmart

Tento dômyselný človek žije v mrazáku, keď ste ju nepoužívate. Takže zakaždým, keď sa dostanete k tejto vojne, je to skvelé na dotyk. Mrazivý pocit sprísňuje svoju tvár, zmenší výskyt pórov, rovnako ako prináša okamžitý výťah.

Tvárové vojne ponúkajú lymfodrenážna výhody. rovnako ako v tomto prípade, valcovanie ľad trubice zvyšuje prietok v lymfatickom systéme vyfúknuť tvár rýchlo. Výsledok? Rýchle zníženie opuchy spôsobené nad pohodlnosti noc predtým.

masážne Roller

Pozdvihnutie tváre Masážny šarm Roller, $ 69, Nordstrom

Pero-ako valec dodáva očakávaný uťahovanie aj tónovanie výhody metódou malých masážnych kameňov, ktoré energiu, ako aj pozdvihnutie tváre. Rytmické valcovanie Stoned napodobňuje trubice konvenčné masáž tváre. Počas niekoľkých minút môžete sekáča von, rovnako ako získať tie lícne kosti, ktoré sa zdajú zmizli na vás!

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *