Pokles IT-Bunda: tri (cenovo) Ways

Share

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

To nie je v žiadnom prípade za studena ešte, ale aj Kalifornia dievčatá ako Kendall a Gigi začali pracovať vrchné do ich rutiny. a čo je ten trend, ktorý sa zdá byť na každom vedúce postavenie pani chrbte? ohromujúci výšivky.

Na hodváb letecké bundy, kožené moto bundy, džínsové bundy a ďalšie, vyšívané šaty trend celého Instagram a paparazzi-shot, street štýle stran – nás opustil všetkých, ktorí hľadajú naši dlhoročnou stratené, mini šitie. Viete, kto ste si kúpili opraviť všetky tie gombíky a lemy, tie, ktoré práve skončili brať na mieru tak ako tak?

Tento príspevok môže zahŕňať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

No, prestať hľadať a preskočiť DIY. Tento trend smeruje do svojej výške, a teraz môžete zachytiť všetky druhy vrchné pokrytá elegantný výšivkou – jesenné vyhlásenie.

Tvorené ľahko stehov, ktoré vytvárať pútavé a typicky pestré umelecké diela, ozdobné výšivky je ďaleko-od-nová výzdoba techniku. ale je vidieť nový rozkvet. Východoázijské znaky, retro paisleys a klasické florals patrí medzi bežné obľúbených biť obchody. Uvidíte tiež niektoré pôvodné dievčatá nosia vlastné výšivky práce, ako sú monogramy a drzých fráz.

zobraziť tento príspevok na Instagram

Post zdieľa Avery Spratt (@averyspratt)

Tak ako sa rozpočet módy príde na tento trend? S ľahkou, ozdobený plášti. Jeho ideálna pre prechodné obdobie, a môžete nájsť cenovo dostupné možnosti. Na počesť tejto sezóny je to vesta sme zaokrúhľuje tri super-chic možností experimentovať a štýl hore.

Opotrebenie a hneď vrstva neskôr tieto závit ozdobené kúsky sú must-chýbať budete chcieť zavesiť na sezónu po sezóne.

1. nenápadné vyšívané bunda

Biely dom Black Market nazýva si knižky, ale vyzerá oveľa viac ako elegantný bombardér ku mne. To je podhodnotená výšivky, čo je ideálne pre módy, kto je nováčik na sebe šitie. Celá čierna s vyšitým kvetom a módy, táto bunda možno ľahko spárovať s ľubovoľným príležitostné dna. Za vzhľad retro, skúste to na vrchole A-línie sukne.

Biely dom čiernom trhu je vyšívané sako je jeden predaj najlepšie hneď za $ 84 (zvyčajne $ 160).

2. vyšívané kožená bunda

Rozpočet Fashionista Tip: použiť rozšírenie Coupert prehliadača ušetriť 1000s internetové módnych obchodov.

Vyšívané kožená bunda je najnovšia iterácii niekedy pretože LPA narazí na trh tento rok v lete. Pia Arrobio je nádherný čierne kožené štýl, sako 58, je možné ružové florals a patentky, že to-girls hrnuli. aj v prípade, že plášť nebol už vypredané, na $ 1,300 cenovka je cesta von z nášho rozpočtu.

Umelé kože možnosť poskytuje rovnaký vzhľad, bez vypúšťania váš bankový účet. dve možnosti sú PU kus od Emery vzrástol za $ 47 alebo cukrový Thrillz moto za $ 61.20.

3. vyšívané Jean bunda

V prípade, že posledné dve bundy boli mimo svoju zónu pohodlia, toto je pre teba. Nepopieraj to: každý má rád univerzálny denim jacket.This je neformálne muž budete mať vo svojom či taške za všetkých okolností. Je to plášť, ktorý sa stane vašim spoľahlivým, pravý a vyskúšaný.

Vyberte si tento jeden až pri tvorbe L za $. 69

Ktorý vyšívané sako je váš tip?

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *