Marilyn Monroe: Jej najviac ikonický vzhľad

Zdieľať

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Tento mesiac označuje 50. výročie prechodu Marilyn Monroe. V čase jej smrti vo veku 36 rokov bol Marilyn jedným z najobľúbenejších žien na svete a definíciu slova “Bombshell”. (Vážne, dosiahla stav sexuálneho symbolu len predstaviteľná, ak sa Angelina Jolie a Scarlett Johansson stala jedným super-ľudským.) V zásahových desaťročiach, vplyvom Marilynu ako kultúrna ikona nevidela.

Tento príspevok môže pozostávať z affiliate odkazov. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Narodil Norma Jeane Mortenson (ryšavka!) V roku 1926 sa MARILYN JE POTREBOVALI. S jej oteckom neprítomným a jej matkou trpiacicou duševnou chorobou, sa odrazila okolo podporných domov, až sa oženil s morským na 16. Bola 20 rokov, keď podpísala zmluvu, aby sa stala herečkou za fox 20. storočia, farbenie jej vlasov Podpis Platinum Shade a meníte ju pomenovanú na Marilyn Monroe.

Vybuchla do medzinárodnej celebrity na začiatku 50-tych rokov s filmami, ako sa oženiť milionár a páni, ako sú blondínky, predtým, než hrať v klasike, ako je sedem rokov a niektorí, ako je to horúce, roly, ktoré by navždy spájal herečka s jej na obrazovke “Dumb blondína “persona. Napriek svojej kráse, sláve a úspechu Marilyn bol sužovaný s osobnými otázkami, ktoré zahŕňali tri neúspešné manželstvá a drogové problémy, ktoré by viedli k jej predčasnej smrti.

Možno, rovnako ako kľúčové, pretože jej filmové povolanie je jej stav ako ikona štýlu. Marilyn’s Image ovplyvnil hviezdy ako Scarlett Johansson, Madonna a Michelle Williams, ktorí boli nominovaní na Oscara pre jej zobrazenie hviezdy v mojom týždni s Marilyn.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *