Moja oblasť Opera Fantasies sú sofistikované, ako aj nenaplnené

Tento šaty (z, plnohodnotný režim, nový inzerent Marian’s Vintage Vanities) je naozaj vylepšení moje “Musí sa dostať teraz” gombík, ale je to rovnako veľké Pre mňa, rovnako ako všetci chápu, že tyransky potrvania územia oproti opotrebovávajú svoje šaty trochu na pevnej strane, ak niečo.

Ale ak budete viesť armády zorg (a nosiť v komunite súčasnej veľkosti 18) Toto je šaty pre vás! Je to lurex! Materiál budúcnosti (a niekoľko z mnohých viac zábavných častí minulosti)! Rovnako ako len dvadsaťpäť z našich amerických dolárov. Bez srandy.

Toto, niektoré rieky Bowie Style s farbami a falošnými riasami, ako aj blikajúceho Tiara z dolára obchodu, rovnako ako by ste boli skvelí vybrať si veľa Halloweens, rovnako ako ste zmrazili váš zadok, pretože vy môže absolútne nosiť dlhé spodné dodávky. Rovnako ako v prípade, že niekto sa spýtal na to, čo ste chceli byť, stačí si opraviť natáčanie s piercing Stare, snaknite prsty, rovnako ako štátny “Minion! Zabite túto insolent Creature!” ako aj potom otočte, rovnako ako odísť.

Odvolanie od odvolacieho odhodlania je, že to znamená, že nemáte ani * potrebovať * Minions, Avšak, ak máte Minions – No, na čom čakáte?

Štítky: Lurex, Space_Opera

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Moja oblasť Opera Fantasies sú sofistikované, ako aj neudržovanéFerfbary 12, 2010with 10 komentárov
Tak čo? 10. december, 2008With 143 Komentáre
RANT-TASTE TENTRUKTU # 143: “Čo nosiť letúny” 25. júna 2007

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *