Čo je to CB2, ako aj presne ako sa líši od prepravky, ako aj barel?

Zdieľam

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Táto publikácia sa môže skladať z affiliate odkazov. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Aká je ponuka s CB2.com, Aka Crate, ako aj Barrel 2? Internetová stránka hovorí, že má súčasné štýly, ale prečo sú tu dve prepravky, ako aj sudy? Znamená to, že to uvedie, že budú existovať dva rôzne typy prepravky, ako aj obchody s valcami, alebo že katalóg CB2 prichádza do starej prepravky, ako aj obchody s valcami?

Toto sú otázky, ktoré sme sa spýtali v roku 2000, keď sa CB2 veľmi prvýkrát prišiel. Potom sa nachádzal len jeden obchod s CB2 v Chicagu a na webovej stránke. Dnes má CB2 plný reťazec obchodov, avšak rozdiel medzi ňou, ako aj prepravkou, ako aj barel je stále rozmazaný na outsider, ktorý sa pozerá. Tu je príbeh.

CB2 je spin-off pôvodnej prepravky, ako aj barel. Je určený na kúzlo mladšieho, hipperového davu, avšak rozdiel medzi týmito dvoma nie je presne jasné. CB2 má menšiu, avšak oveľa viac fascinujúcej produktovej rady ako prepravky, ako aj barel – Avšak úprimne, neexistuje žiadny skutočný rozdiel v cenách. Nie je to ako spojenie medzi starým námorníctvom, medzerou, ako aj banánovou republikou, kde každá značka zabezpečuje mimoriadne určitý nákladový bod. Určite, CB2, ako aj prepravky, ako aj barel tímy, pochopiť presne tak, ako sú tieto dve značky odlišné, avšak nie je to jasné tohto rozpočtu plánu Fashionista.

CB2 Choice vs Crate, ako aj Barrel

Slash Tlačiť z CB2 ceny na $ 199

Obidva obchody sa zameriavajú na dom dekor, domácnosti, ako aj nábytok. Môžete objaviť hádzanie vankúše, posteľné, kúpeľné uteráky, jedlá, ako aj pohovky, stoly, ako aj koberce. Estetika CB2 je trochu oveľa viac fascinujúce ako prepravka, ako aj barel, avšak rozdiel nie je extrémny akýmkoľvek typom prostriedkov.

Ak si kúpite na vonkajšie zasadnutia, môžete napríklad objaviť oveľa viac textúr, ako aj vzory v CB2. Prepravu, ako aj sud, sa bude opierať oveľa viac smerom k solídnemu dizajnu, spoliehať sa na tvar, ako aj povrch, aby sa vyhlásenie. Voľba pohoviek v oboch obchodoch je však podobná, dokonca aj na cenách.

Všeobecne povedané, CB2 sa zameriava na dekorové predmety, zatiaľ čo prepravky, ako aj barel podobne taky v spotrebičoch. Konkrétne, môžete získať odšťavovače, mixéry, vzduchové fritézy, ako aj hnacovky z prepravky, ako aj barel, ale tieto položky nie sú ponúkané z CB2.

Zaujímavé je, že CB2 nesie trochu, rovnako ako podivný sortiment domácej elektroniky, ktorá obsahuje Bluetooth reproduktory, slúchadlá, rovnako ako aj gramofón.

CB2 služby

CB2, ako aj prepravka, ako aj barel ponúkajú darčekové registre, avšak prepravky, ako aj barel propaguje ich oveľa viac prominentne.

CB2 má tiež fascinujúcu zostavu služieb interiéru. Z webovej stránky môžete zobraziť presne, ako sa produkty CB2 pozerajú do vašej oblasti z telefónu bez sťahovania aplikácie. V skutočnosti to znie chladnejšie, než je to naozaj. Snažil som sa to a po minúte frustrovaného poklepania som náhodou umiestnil krásny klubu klubu na vrchole môjho stola. Netreba dodávať, že ma nevedela, aby som dostal stoličku. Nechám to niekomu s oveľa viac trpezlivosti, než musím skontrolovať užitočnosť tejto funkcie.

Môžete tiež požiadať o 3D priestoru priestoru produktov CB2 vo vašom priestore. Táto služba stojí $ 49 alebo $ 99, v závislosti od toho, či chcete pomôcť zo stylistu. Objavte si oveľa viac.

Obaja CB2, ako aj prepravka, ako aj barel vám tiež umožňujú prepojiť s návrhárom z ich príslušných webových stránok.

Uložiť stopu

Od januára, 2021 má CB2 20 skladov, plus svoje webové stránky. Kaliforni majú štyri obchody CB2, rozdelené rovnomerne medzi severným, ako aj južnou polovicou štátov. Môžete tiež tiež obchod s CB2 v New Yorku, Illinois, Pennsylvania, New Jersey, Texas, Arizona, Colorado, Washington, Florida, Massachusetts, Washington, D.C., rovnako ako Minnesota. Ak ste online severne od hranice, môžete objaviť obchody CB2 v Toronte, ako aj Vancouver. Pozrite si tu úplný zoznam obchodov CB2.

Látka, ako aj barel, na druhej strane má oveľa väčší obchod. Existuje oveľa viac ako 100 prepravcov, ako aj umiestnenia v sudoch v 29 USD udalostiach, ako aj Kanada, vrátane prepravky, ako aj predajní s valčekom v Kalifornii, Illinois, Maine, New Jersey, Južná Karolína, Texas, ako aj Virginia.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *