Šaty Garden Party: Čo sa nosí na záhradnej párty

Čo môže byť také príjemné, ako sa chatovať s priateľmi, tancovať a vychutnať si občerstvenie a nápoje v otvorenom vzduchu? Záhradné večierky majú vynikajúce prostredie s malebným pozadím a dostatok slnečného svitu.

[Tiež si prečítajte: Outfits Party Outfits]

Zvyčajne sa záhradné večierky konajú kedykoľvek od rána do neskorého popoludnia, keď je slnko na vzostupe alebo sa žiari. Môžu to byť príležitostné stretnutie alebo formálna udalosť. Ak sa to deje, môžete si vybrať zo všetkého pekné a fantázie a ak je to formálna záležitosť, mali by ste sa držať určitého kódu obliekania.
Zdroj: SanctuaryGardens.infowe viem, ako veľmi by ste radi chválili svoje živé oblečenie na záhradnú párty s doplnením doplnkov pre zilliony selfies na záhradnej párty. Máme odpovede na vaše otázky o tom, čo sa nosiť na záhradnú párty.
Tu je niekoľko základných módnych tipov, ktoré treba sledovať pre záhradnú párty:
Vyhnite sa úpletom a vyberte si z ľahkých tkaných tkanín, ako sú Georgette, šifón atď.
Je vhodné ísť na ozdobené a blingy veci, ako sú kovové korálky, flitre atď.
Povedzte „nie“ trendom pre zvieratá pre záhradné večierky. Určite nechcete vyzerať ako šelma džungle v takom malebnom prostredí. Namiesto toho môžete s istotou ísť s kvetinovými, abstraktnými alebo geometrickými výtlačkami. (Ale uistite sa, že vaše kvetinové výtlačky nie sú príliš živé na to, aby sa stretli s prírodnými záhradnými kvetmi.)
Vyvarujte sa príliš tesného alebo príliš voľného súboru. Malo by byť na polceste medzi tečúcimi a namontovanými.
Choďte na pastelové alebo jasné živé farby namiesto toho, aby ste šli s prírodnou, zemitá a matnou paletou.
Modess je potrebné pre podujatia záhradných večierkov. Je rozumné vyhnúť sa odhaľovaniu odhaľovania oblečenia, ako je špagetový remienok a šaty bez zákulisia.
Môžete nosiť elegantný klobúk, ako je štýl Fedora alebo letný dáždnik, so svojím súborom ako óda do okolia a počasia. V skutočnosti je to klasický trend pre záhradné večierky už od 40. rokov 20. storočia.

[Tiež si prečítajte: klobúky Fedora musíte vlastniť]

Zdroj: Pinterest.comDress nápady pre dámske oblečenie pre záhradnú párty
Kimono rukávové šaty
Šaty rukávov v štýle Kimono sú v tejto sezóne trendy. Či už sú oblečenie elegantné a farebné s orientálnymi výtlačkami alebo graficky modernými, vynikáte na záhradnej párty.

[Tiež si prečítajte: Ako nosiť kimono]
Zdroj: pinterest.comflorálne šaty košele

Môžete ísť po akejkoľvek dĺžke od Mini do Midi do Maxi, kvetinové košele by vám mali dať povznášajúci zážitok. Uistite sa, že kvetinová tlač nie je príliš živá na to, aby sa stretla s prírodnou kvetinovou krásou záhrady.
[Tiež si prečítajte: štýlové šaty na párty]

Zdôraznite svoje prírodné krivky s ceruzkovými šatami a to aj v „Pantone Color of the Year“ – Marsala. Vytvárajú nádhernú siluetu, ktorá vás všimne. Sofistikované a lichotivé, ceruzkové šaty úžasne pracujú s vysokými podpätkami Sky.
[Tiež si prečítajte: Urobte to najlepšie z Marsaly]
Zdroj: pinterest.com Printed Crop Top and Sukňa
Vyzerajte čo najlepšie na plodine s tlačenou sukňou pre záhradnú párty. Jemný top pomáha výtlačkom vyniknúť. Zlatým pravidlom, ktorý dal tento súbor, je pamätať na to, že menej je viac.
Zdroj: pinterest.completed maxi šaty na záhradnú párty
Skladaný vzhľad Maxi je určite osviežujúcim spôsobom, ako udržať letný šatník pod kontrolou. Tento súbor sa oplatí prijať na záhradnú párty, pretože je všeobecne lichotivý, ženský a všestranný.
Zdroj: pinterest.com [SC: Mediad]
Plodina top a palazzos
Pane Palazzo boli v 60. a 70. rokoch mimoriadne populárne. A teraz sa nedávno vrátili, jednoducho preto, že sú úžasne pohodlné a štýlové. Spojte sa s vrcholom plodín a pozriete sa na záhradnú párty ultra štýlové.
Zdroj: pinterest.comaccessories pre záhradnú párty
Klobúky a slnečné okuliare
Nezabudnite na svoj elegantný klobúk a odtiene pre záhradnú párty. Môžete nosiť elegantný klobúk Fedora alebo disketu. Ale uistite sa, že váš klobúk a slnečné okuliare by sa mali synchronizovať s celým svojím vzhľadom.
Zdroj: pinterest.comSummer Umbrellas
Dievčatá milujú všetko fantázie, však? Takže, prečo sa svojím súborom nevyužíva letný dáždnik. Okrem toho, že ste v móde, vás tiež chráni pred priamym slnečným žiarením.
Zdroj: pinterest.comhope Tento článok rieši dilemu v šatníku pre nadchádzajúcu záhradnú párty. Vychutnajte si slnečné žiarenie v štýle a zdieľajte s nami svoje zážitky o tom, aké šaty zo záhradných večierkov ste uvažovali o nosení.
[Prečítajte si tiež: Nápady na sliepky]]

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *