Perfektné koncepcie hosťovských hostí pre hosťovské podujatia pre krivky žien

Po získaní pozvánky, ako aj nadšení z nadchádzajúcich svadobných svadieb, ďalšia obrovská obava je. Čo si oblečieš? Poškodili sme všetko do jednoduchého sprievodcu po najlepších svadobných podujatiach hosťovských županov pre ženy plus veľkosť.

Credit Brides.com
Dnes by sme sa chceli podeliť o našu múdrosť na túto tému, ako aj zaručiť, že každá dostupná dáma krivy je vyzbrojená vhodným usmernením o tom, ako presne otočiť hlavy, keď je vonku pod nulou.

Pretože krivky sú k dispozícii v rozmanitosti tvarov a veľkostí, neexistuje nič také ako univerzálne riešenie. Preto objavenie najlepších tvaroviek pre ženy pre ženy s veľkou veľkosťou môže predstavovať niektoré zreteľné výzvy.

Credit GirlwithCurves.com
Vezmite si lekciu od plus-size Supermodel Ashley Graham a získajte vynikajúcu podprsenku a nohavičky. „Vždy sa uistite, že nosíte príslušné spodné prádlo,“ radí Chanté B., autor blogu za všetkom krivky, ako aj elegantne. “Nič nie je horšie, ako mať ideálny odev, ale nemáte najlepší základ, ktorý by ho stiahol.”

Credit rae-veryday.com
V predstihu sa pozrieme na najjednoduchšie, mnohé ohromujúce návrhy štýlov pre krivky žien. Od „testu“, ktorú robí zakaždým, keď nakupuje džínsoviny až po hack Bikini, ktorý využíva na záchranu pred obrovskými prsiami vyvolanými bolesťami krku, skontrolujte Grahamove mnohé vynikajúce módne vedenie pre krivky žien.

Nie všetky krivky ženy sú rovnaké. Možno ste trojuholník alebo presýpacie hodiny, diamant alebo ovál, postava osem alebo obrátený trojuholník. Bez ohľadu na váš tvar vám tento šikovný sprievodca vám môže pomôcť objaviť štýly, ktoré sú lichotené. Skvelá správa je, že v našom preferovanom obchode je k dispozícii široká škála latexového trénera plus veľkosti; Scullshe.

Pozri tiež

Obchod a štýl, letné módy
Presne ako upraviť vzorové šaty chrbtom toto letné leto 2022

Pokiaľ pochopíte, čo treba hľadať, nemali by ste mať problém objaviť najlepší tvarový odev, ktorý dopĺňa vašu postavu. Inštruktori fitness pása explodovali v popularite v posledných rokoch z dôvodu stránok sociálnych sietí. Tento štýl sa dá použiť na pomoc pri vytváraní vzhľadu postavy presýpacích hodín. A dá sa použiť s šatymi priliehajúcimi na formu, aby sa poskytol tenký a efektívny vzhľad.

Pozrite sa na týchto najlepších inštruktorov fitness -fitness pre vaše ideálne koncepty hosťa pre svadobné podujatia pre krivky žien, ako aj nakupujte propagáciu čierneho piatku sulptshe.com.

Scullshe Castflage Double Belts Latex Latex Latex Cincher
Scullshe Plus veľkosť neoprénovej vesty predný brelant Zip Struska
Sochárske 20 oceľových kostí 4 radové háčiky latexové bývalé cincher
Scullshe nový nárazový zadok 3-v-1 Butt Lifter stredný zárodok Inštruktor stehná
Sochársky tréner reflexného latexového tréningu
Scullshe nastaviteľný tréner s dvojitým pásom potu

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *