Fall’s Buded Practive-Fccy Outfits, do ktorého potrebujete investovať teraz!

Fall’s Falt’s Practive-Fancy Outfits, do ktorého potrebujete investovať teraz!
22/09/2020, zverejnil Alanic Global
Okrem obvyklých základov a náležitostí za chladného počasia, ktoré sa čoskoro znovu dostanú do našich šatníkov, existuje aj nespočetné trendy, ktoré zaplavili krmivá, ktoré sa môžu pochváliť vzrušujúcim novým štýlom. Tieto odevy dokonale preklenuli priepasť medzi fantastickými a praktickými.
Takže, majitelia maloobchodných firiem, tu je šanca pre vaše O urobiť dojem na vašich zákazníkov. Takéto trendy odevy môžete získať vo veľkoobchodnej kolekcii populárneho výrobcu odevov v USA. Preto si prečítame na blogu nižšie, aby sme sa dozvedeli viac o tejto sezóne.

Prízvuk
Zatiaľ čo sa pohybovali v tvare, farbe a veľkosti, spoločná téma reťazcov nebola možné vynechať. Najdôležitejšie je, že oblečenie a príslušenstvo so vstavanými reťazcami sa zúčastnili utečencov. Trend vyzerá rovnako dobre v sekciách New-Arrivals ako na modeloch už vo februári. Či už sa rozhodnete pre šaty, podpätky alebo dokonca náušnice s reťazovým spojením, nezabudnite ho začleniť do svojho šatníka, aby ste sa pozreli na vyhlásenie.
Výrezy
Tento nie tak jemný detail, ktorý je spozorovaný na všetkom, od ťažkých úpletov po formálne šaty, je vzrušujúcim trendom, o ktorom sme nevedeli, že by sme nakoniec museli tento rok na jeseň. Pokiaľ ide o nákupy a úpravy vášho štýlu, pamätajte, že obloha je limit. Ženy majú obzvlášť radi sukne vystavujúce bedra, zostrihané plecia a samozrejme moment peekaboo-Blazer.

Sako počasie
Nenechajte sa úplne zbaviť svojich základných blazers, ale predtým, ako si kúpite ešte ďalšiu čiernu farbu, zvážte tieto prepracované verzie. Zatiaľ čo dekonštrukcia sa takmer vždy prezentuje ako prominentná téma vo väčšine období. Tentokrát, aj keď uvidíte menšiu dekonštrukciu a väčšie obnovenie. Moderné sako majú lemované lemy, asymetrické zákruty a dvojtónové farebné palety atď.
Mi amore kakao
Každú sezónu vládne vždy jedna farba, ktorá vládne najvyššia, a pre jesennú zimu 2020 je táto farba čokoládová hnedá. Minulý rok sa zdalo, že béžová béžová béžová päta bola všetci, o čom niekto mohol hovoriť. Tento rok je cieľom čokolády určite cieľom, ale nepodceňujte silu ohromujúcej čokoládovej kabelky alebo pár obuvi, ktoré dopĺňajú zvyšky trendov pádu, ktoré ste doteraz pridali do svojho košíka.

Alanic Global · Fall’s Practive-Fancy Outfits, do ktorého potrebujete investovať teraz!
Majitelia firiem pri súkromných značkách, chcete si vyrobiť vlastnú značku oblečenia? Kontaktujte renomovaného dodávateľa odevov v USA a oznámte svoju túžbu po odevnom odeve, do ktorého chcete investovať do svojej zbierky butikov. Môžete dokonca získať vlastné oblečenie špeciálne navrhnuté alebo váš obchod. Zahoďte poštu do tímu pomoci.

Značky:
značka oblečenia
odevná linka
výrobca odevov
Fans Fancy Outfits
Výrobca fantázie pádu
Falls Fancy Outfits Veľkoobchod
Vytvorte si vlastnú značku oblečenia

0 0 hlasov
Hodnotenie článkov

Prihlásiť sa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

0 komentárov

Inline spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *