Tajomstvo životy šaty, zv. 4

Vedel som, čo som bol hore, keď išla v obchode. Myslím, že to nie je ako by som kryl žiadne ilúzie o tom, čo som nakoniec robí – Nie som zrovna šaty pre pobyt v prírode, alebo sa hádal asi na lodi alebo pri chôdzi ruka v ruke v parku, to som? Myslím, že som nikdy mať šteňa na kolenách, to je isté. ale keď som ju uvidel, tvár napätý a set a na sebe príliš veľa prášok snaží skryť (neúspešne), ktorý jej niekto plače, vedel som. Som ten druh oblečenia, ktoré ženy nosia, aby ostatní ľudia ľúto, a niektorí chudák sa dostane nápor na to, a ja.

Keď ma vyskúšala dala trochu otriasol, ako niekto, kto práve vošiel cez jej hrob. Bola rýchla, a ona bola pripravená, a to aj v šatni. Mala ideálne spodné prádlo, ideálne topánky, a to ako nové. Náušnice. Bola to bude 100% istý účinok by som mať. Nebola nič náhode.

Mme Robillard sa ju snažil prehovoriť zmenou, ako vždy robí, len trochu úpravu zadného švu, ale žena ju nemala ani odpovedať. Proste odovzdali svoje peniaze – veľa malých bankoviek.

Vzala ma späť do jej bytu. Štvrté poschodie, Walkup. Bolo to ako v čakárni stanice. Máte predstavu, že nikto strávil veľa času, a čas oni trávia bolo vynaložené myslenie niekde inde. Tam bolo niekoľko krabíc pol balené, kufor na podlahu. Sedela tam v priamom kreslo po dlhú dobu, a to naozaj mimo kontroly čokoľvek. Pozeral do prázdna. A konečne, keď svetlo skoro zomrela, vstala. Počul som, že sa jej v sprche. Nemala spievať.

Keď ona ma tak, že bol pripravený. Parfumy – naozaj skvelé parfumy, krajší ako čokoľvek zákazníci MME Robillard sa niekedy nosil. Tieto náušnice. Topánky boli Teeter s vytáhlých podpätkami, ale ona bola surefooted v nich, ako mačka. malá taška spojka, satén, s diamantmi sponu. Vlasy mala hmotnosť mäkkých kudrlinky, kto visí len tak nad ňou čelo. Rúž bol len o odtieň tmavší ako krv.

Taxi nás zobral do reštaurácie. Išla ideál v – na MATRA d’jej dal kývnutie, keď išla rovno k stolu v zadnej časti. Bol tam človek; Veľkým prekvapením. Bol to veľký človek, ale ťahané. Ruky sa mu trochu príliš kostnatá, a golier jeho tričku mala rozpustené okolo krku. Kravatu pin mal zelený kameň, ktorý bol príliš veľké, než aby bol skutočný. “Hej, baby, čo ti trvalo tak dlho?” povedal s úsmevom. Nemal vstať.

Vkĺzla do lavicu. “Mal som veci. K tomu.”

“Lepšie veci ako ja?” Zatváril sa zobudila. To nepochybne nebol ten druh odpovedí ona normálne dal.

Nariadil bez nej konzultáciu. Showoff jedlo, ťažká na ustrice Rockefeller a hovädzej sviečkovej. Nikdy musel objednať pitie; čašníci teší pohárik ako niektorí chlapci tešiť na konské dostihy – a oni držali, em prichádza. Vypila sódu. Hovoril. Hodlal to, že sa chystá urobiť; tam bol človek prichádza do mesta a keď sa dala dokopy veľké veci sa bude diať. Počúvala ticho. Nezdalo sa očakávať, že ju komentovať.

Chcel pečené na Aljaške ako dezert. Mala šálka kávy. vo chvíli, keď si vzal svoju prvú sústo, prehovorila.

“Nebudem vás vidia viac, Jimmy.”

“Čo? Baby, vis povedať, že” nebude vidieť ma už? ”

“Idem, Jimmy. Som dostal prácu v P-Dostal som prácu. Nezáleží na tom, kde sa. Nebudem to robiť už nie.”

“Robiť čo? Havin ‘Výborná večera so mnou?”

“Nebudem na vás čaká už, Jimmy. Nebudem čakať, až nejaká osoba sa týka mesta, nejaká osoba, ktorá nikdy chcel stretnúť sa s vami v každom prípade, ak ste riadil svoje vozidlo. Som vyčerpaná z výhovoriek , som vyčerpaná z práve dávajú-me-iné-mesiac. som vyčerpaná z toho. som vyčerpaná z vás. ”

“Baby, Hele, ja viem, že to bolo ťažké, ja viem, že to už dávno -”

. “Nie je to dostane dlhšie, Jimmy som si myslel, že si niekoho – Myslel som, že ste niekto iný Miloval som, že niekto iný, Jimmy, a nikdy ani neexistoval Myslel som, že s ním boli, ale len som hovoril sám .. doň nakoniec som na to prišiel, keď Ak ste človek, ktorého som si myslel, že – .. No, tam by nebol akýkoľvek čaká akýkoľvek, dávno ‘Ta osoba. – nebol by mi bránila len visí okolo on by si želal. – by si chcel byť istý ma “.

“Baby -” ho odstrčil tanier. Ten odsunul stoličku. Tieto vznášajúce sa čašníci nevedel, čo má robiť, a tak sa stále vznáša. Jeho sklenená bol ešte plný. Mala ju spojka v ruke a má za lubom a krôčik, zatiaľ čo on sedel s ústami slack a ruky stále položenú na stole.

. “Je nám ľúto, Jimmy Nie je to vaša chyba, že ste to, čo si myslel som, že si to, čo som dúfal, že si, nie to, čo som sa snažil, aby vám, aby sa, že je. Takže -. Zbohom.”

Nemal ju nesledujú z reštaurácie, keď som cítil, ako ju počúval jeho kroku. Nemal ani zavolať. Vyšla z reštaurácie, ani krupobitie taxi. stále len pešoing, dáva mu tú poslednú šancu. Keď taxík vytiahol – každá žena na sebe topánky, ktorú mala určite chcel taxík-no, som si premýšľal istý, že potom plakala, ale nikdy to neurobila. Nie v taxíku, nie, keď bola späť v jej byte, balenie boxov. Nie v posteli predtým, než šla spať. Neviem, či plakala na druhý deň, pretože keď dostal svetlo, bola preč. Zostal som v závesení v skrini.

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Tajné životy šaty # 14march 27, 2008WITH 80 Komentáre
Tajné životy šaty zv. 9December 4, 2006
Tajné životy šaty zv. 8SEPTEMENT 13, 2006

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *