Dobré zaobchádza pre vás! Urobili sme špičku najsmastnejšieho dodávania Halloween

Nastavenie na Halloween Nights v kostýme a zvonenie zvončekov požadovať pochúťky je tradíciou v Spojených štátoch a ďalších krajinách na oveľa viac ako jedno storočie. Takže Halloween dodávky sú povinnou vecou robiť počas tohto obdobia roka. Pretože ako jeden z nás by povedal, že je to najvýraznejší čas roka! ?
Bez ohľadu na to, aký ste starý, alebo ako veľakrát ste okolo bloku, tento sviatok jednoducho nikdy nedostane starý. Najobľúbenejšie majú šancu zdobiť a ísť trik-alebo-liečenie, a rodičia majú ospravedlnenie na SIP na bozku halloween koktail.
Ale uprostred halloween párty a cukru sa ponáhľali, ste niekedy premýšľali o pôvode a histórii Halloween?
Krátke Halloween HistóriaPrevene známe skorým európskym slávnostiam ako všetky Hallows ‘Eve už viete, že Halloween sa koná v posledný deň októbra. Ale tu je niečo, čo nemusíte vedieť: Slovo sám doslova označuje “Hallowed večer”.
31. október bol deň, keď došlo k festivalu Samhain, staroveký gaelsky. Zmenil sa základný čas roka, keď sa zmenili ročné obdobia, ale nielen. Pozorovatelia tiež verili, že hranice medzi týmto svetom a ďalším sa v tomto čase stali obzvlášť tenkými, čo im umožňuje spojiť sa s mŕtvymi. Postupom času, keďže kresťanstvo prevzalo a pohanské podtóny dovolenky boli znížené, základné tradície dovolenky zostali súčasťou popovej kultúry. Jednoducho postupovali a zlepšili.
Halloween dodáva, že chceme v našich životoch 19. storočia v Anglicku, deti sa obliekajú v kostýmoch a robia piesne a tance na cukrovinky a haliere. Ako sme poukázali predtým, čas zmení všetko a teraz Halloween je o tom, aby sa zdobila a zdobila domy a učebne.
Halloween je dobrý spôsob, ako sa baviť strašiť sami, len trochu, keď noci dlhšie a dni sú chladnejšie.
Tu je zoznam našich špičkových pick-up, keď sa týka Halloween dodávok. (Kliknite na obrázok pre podrobnosti produktu)

Tak sa maskovať a pripravte sa na párty! Oceníme, ak to zdieľate so svojimi kamarátmi pre strašnú noc v roku!

5/5 (2 recenzie)

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *