5 Štýl Collabs sledovať práve teraz

Zdieľať

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Táto publikácia môže obsahovať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Keď sa štýl spolupráce veľmi najprv uskutočnili svoj vzhľad, takže mnoho rokov späť (ďakujem, cieľ), neexistovala žiadna metóda na pochopenie kolektívneho módny svet by bol stále tak posadnutý rokmi neskôr. Samozrejme, že sú teraz oveľa viac hlavného prúdu, čo znamená, že to trvá trochu doplnkovej oomph na zapôsobenie. Práve tu je päť súčasných štýlov spolupracovať, aby ste začali pridať do svojho šatníka predtým, ako sú preč.

Štýl Spolupráca milujeme

1. Tomáš Maier pre Uniqlo

Inšpirovaný týmto uvoľneným spôsobom života, ktorý túži, Tomáš Maier pre Collection Uniqlo je o relaxácii. Z najľahšieho skladovacieho nádrže na špinavé svetre (Ahoj, Cashmere, ktorý nebude zlomiť banku), toto je prístupná zbierka, ktorá sa zdá byť určená pre všetky ročné obdobia.

2. GOOP X LILLY PULITZER

Kombinácia brilantných výtlačkov, pre ktoré je Lilly Pulitzer, tak renomovaný so šumivými štýlmi najmodernejších žien v šesťdesiatych rokoch, päťdielny goop x Lilly Pulitzer Capsule Collection je taký nádherný, ako si dokážete predstaviť. Víry ružovej kaskády cez mäkké krémové biele pozadie, ktoré dávajú nadčasový, bez námahy chic lineUp – to funguje, či ste zamierili na záložný gril alebo dátum noci s vašou špeciálnou osobou.

3. Nicky Hilton X Tolani

Aká matka, taká dcéra. Ak ste tak dobre, ako váš malý zostavte touto mantrou, budete milovať farebnú zbierku. Teší sa s Český-Chic Twist, tieto zábavné kusy odrody z Fluttery Tuniky na hravé šaty na ľahké šortky. Mnohí sú vyrobené s čistým hodvábom, čo vám umožní stráviť svoje dni v celkovom luxuse.

4. Univerzálne spoločné pre J. Crew

Zbierka Táto dobre zaoblená si zaslúži svoj čas v reflektoroch. Univerzálne spoločné pre J. Tímové kanály Klasiky, ako aj čerstvé, športové spin na nich. S rozmermi od xxs do 5x, to zvládne zachytáva krásu nadčasového štýlu pre ženy všetkých tvarov. Toto je vaša možnosť pre non-fussy denné opotrebovanie.

5. Makewell x nešťastný portrét

Mladý umelec Max Max Pravdepodobne si nikdy nepoznal, že jeho návrhy by nakoniec skončili v nákupných centrách po celej krajine. Predstavujeme nádherné výroky, rovnako ako zábavné umelecké diela, jeho výtvory inšpirovali Madewell x nešťastný portrét, malú-ale sladkú skupinu odpalíkov, ktoré sa hodia priamo do akéhokoľvek typu príležitostnej zbierky.

Toto sú naše štýl Collab vyberá pre sezónu. Podeľte sa o svoje favs v komentároch!

Túto položku nechajte prosím emptyGet rozpočtového plánu módy vo vašej e-mailovej schránky!
E-mail *

Skontrolujte svoju doručenú poštu alebo spam priečinok, ktorý chcete overiť svoje predplatné.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *