Tweed on Tweed

, ktorý zastrelil Alexander Scott Harris

Bunda: c/o Ann Taylor | Sukňa: c/o Ann Taylor | Košeľa: C/o Ann Taylor | Sveter: c/o Ann Taylor (v obchodoch iba tento miluje) | Topánky: c/o Ann Taylor

JavaScript je v súčasnosti v tomto prehliadači zakázaný. Reaktivujte ho a zobraziť tento obsah.

Existuje len málo obchodníkov, ktorí po sezóne pracujú na nechtových odevoch, ako je Ann Taylor. Po prezeraní novej kolekcie Fall Collection môžem s istotou povedať, že táto sezóna nie je výnimkou. Dnes som športoval túto zmiešanú tvídovú bundu v odtieňoch modrošedosti s čiernymi koženými akcentmi, ako aj doplnkovou sukňou tvídovej ceruzky. Tweed je asi taký tradičný, ako sa dostávajú textílie, avšak Ann Taylor robí neuveriteľnú prácu pri modernizácii vyskúšanej a skutočnej látky pomocou orezanej siluety a kožených detailov. Mám pocit, že táto bunda je ženským pracovným odevom ekvivalentom tričku Tuxedo Cal Naughton Jr v noci v Talladega. Pod. Poznáte ponuku.

P.S. Ak ste ešte nevstúpili do darčekov, choďte na to! Tabola sa uzatvára tento piatok o 17:00. Pozrite sa na tento príspevok, kde nájdete všetky podrobnosti.

P.P.S. Ľahkosť, s akou môžem spojiť akýkoľvek typ životnej situácie k filmu Will Ferrell, je vďaka mojim miláčikom bratov. Trápi ma to.

@Maryorton na Instagrame…

Štvorcový

Tento príspevok sponzoruje Ann Taylor. Všetky výbery produktov, štýl a názory sú moje vlastné.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *