Kvetinová midi sukňa a šnurovacia blúzka

ju nechajte na štýle Mavens, kto to, čo sa nosí, vyjde sa hojdať s zabijáckou odevou (čo je obvky, Le Jam du Moi) za cenovú cenu Bonkers. Možno si pamätáte tieto olivové pletené šaty, túto krásu z ramena na pláži alebo na tieto šaty na košeľu s očami-všetky ďalšie kúsky z ich rovnomenného odevného linky v Target. Veľa posadnuté? Vinný.

Je mi ľúto, ale keď môžete získať túto úroveň štýlu za v podstate cenu ako polovica ponožky u väčšiny maloobchodníkov, je ťažké ísť ošípané.

MMMK Poďme hovoriť o tejto perfektnej blúzke na sekundu. Pravdepodobne ste si mohli uhádnuť z môjho nedávneho príspevku o šnurovacom trende, že táto blúzka bude priamo v mojej uličke. Mal si pravdu. Som ohromený jej kvalitou (opäť v tomto cenovom bode, ako?!), Jeho extrémne odporu vrások a skutočnosť, že je to veľmi nepriehľadná biela. Ak ho nosíte v kancelárii, stále by som odporučil hádzať na camisole (bielu alebo nahú) pod ním. Dnes nemám jednu na fotografiách (môj zlý!), Pretože keď som pôvodne nasadil blúzku, šnúrky boli dostatočne pevné pri spodnej časti otvoru výstrihu, takže spodná polovica bola úplne zatvorená. Avšak, keď sa pohybujete po celý deň, šnúrky prirodzene trochu uvoľňujú, ako vidíte na dnešných fotografiách, takže najlepšie mať vpredu vpredu vpredu vpredu. (Duh, Mary.) Nie je vôbec škandalózne, ak idete na večeru alebo pijete v tejto blúzke, ale pred svojím šéfom, najlepšie sa vyhnúť Awk-Fest. ; )

Tlač a silueta tejto kvetinovej sukne ceruzky je tak dobre prehodená. Milujem Love Love Midi sukne s ceruzkou s dĺžkou a je obzvlášť zábavné zmiešať hru s sukňou ceruzky počas letných mesiacov s farebným kvetinovým, ako je táto krása. Ak žijete a pracujete v letnej továrni potu, ktorá je NYC (alebo kdekoľvek na východe alebo na Stredozápade) a musíte nosiť konzervatívnejšie pracovné odevy (t. Predtým, ako som sa presťahoval do San Francisca, som strávil príliš veľa jazdy na sukniach v vlnenej ceruzke, vďaka ktorým som uvažoval o mojej vlastnej úmrtnosti. Tento má taký krásny tvar (fit je perfektný) a látka je tak neuveriteľne ľahká, že som naozaj nemohol uveriť, že som mal na sebe ceruzku.

Celkovo sa tento rozpad epizuje, o čom je memorandum-myšlienka, že nemusíte obetovať štýl v kancelárii. Som tak nadšený, že kolekcia WHO What Wear je nová stála zbierka v spoločnosti Target a že nový produkt bude každý mesiac klesať! Obrovská výhra, najmä pre tých z vás, ktorí sú noví v pracovnom svete, ktoré hľadajú elegantné možnosti pracovného oblečenia za lacnú cenu.

Sukňa: c/o, kto čo nosí (tiež milujte tieto šaty a tieto šaty v rovnakej tlači) | Blúzka: c/o, kto čo nosí | Topánky: Zbierka SJP (tiež tu a tu) Taška: M2Malletier | Náušnice: Juliet & Company | Pery: NARS (bansar)

< >

Šťastný pondelok!

Tento príspevok bol vyrobený v spolupráci s tým, kto čo nosí.

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *