Deti Cambridge sú miláčik v nových videoch so Sir Davidom Attenborough

Sme späť s veľmi krátkym príspevkom o rozkošnom novom videu z Cambridge Deti Quizing Sir David Attenborough. Každý má otázku o prírodnom svete pre uznávaný vysielateľ a prírodný historik. Je to prvýkrát, čo sme počuli deti, ktoré hovoria tak jasne. Tu je video.

Video vydanie pomáha propagovať David Attenborough: život na našej planéte, nový dokument, ktorý debutuje na Netflix zajtra večer v USA.

Otázky detí boli údajne zaznamenané v auguste v Kensingtonovom paláci Kate a Williamom; Všetci traja mladí royals si vyžadujú len miláčik. Môj obľúbený by mohol byť princ Louis, pretože drží na odchody z neďalekého Busha, sa hlboký dych a žiada o obľúbené zviera Sir David.

Netflix tiež vydala video so Sir Davidom odpovedaním podobných otázok z Billie Eilish, Judy Denník, David Beckham a ďalšie.

Deti Cambridge sa nedávno stretli Sir David, keď prišiel do Kensingtonského paláca na prezeranie nového filmu. Nižšie, fotografia z tejto udalosti.

Naozaj to bolo liečivo vidieť dnes ráno. Sveter Prince Louis sa nosí vo videu, pripomenul mi len trochu jedného, ​​kto nosil vojvodkys na apríl 2017 hlavy spolu s ich bielymi pozadiami a pestrými pruhmi v námorníctve a červenej farbe.

Podrobnosti o tom, čo deti nosili v novom videu, navštívte to, čo sa kate detí nosili.

Necháme vás s rýchlym spôsobom flashback pred rokom včera, keď boli Duke a vojvodskice v centre Aga Khan v Londýne pre pre-pakistanskú turné angažovanosť.
Kate bol v šatách, ktorý bol súčasťou kolekcie spolupráce z Aross Girl a Soler London.

Kateove šaty boli štýl Amanda ($ 556). Dizajn Maxi-dĺžka bol vyrobený z hodvábu georgette s zhromaždeným okrúhlym výstrihom. Odev tiež predstavoval elastický pás, samo-remeň, číry rukávy a manžety s upevňovacími prvkami, ktoré vytvárajú bludonový efekt.

Duchess, ktorá sa vzťahuje na jej čerpadlá Emmy London ‘Rebecca ($ 455) a Natasha Clutch (400 USD).

A on debutoval nový pár náušníc.

Oni boli Zeen, oslňujúce keramické kvapky ($ 8).

Tu je jedna ďalšia fotografia. Nech všetci zostať v bezpečí a zdravé!

Prepojenie

Denný príbeh Telegraph je tu; Denný poštový článok je tu; Kus Guardian je tu; Príbeh denného zrkadla je tu; BBC kus je tu

82SAVE

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *