Uggs! Situácia pre značku My Love to Hate – Plus Čo Celebrity veriť o Uggs

Podiel

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Spýtajte sa prakticky kohokoľvek, čo si myslia o Uggs rovnako ako ona bude buď hovoriť “Milujem uggs” alebo “Nenávidím Uggs.” Srsť lemované topánka má vydržal niekoľko desaťročí ako kritiky, rovnako ako komplimenty – a zároveň rozširuje produktovú radu, aby zahŕňala niečo pre takmer každého. naysayers naznačujú, že značka chýba štýl, sofistikovanosť, rovnako ako ich splatnosti. však ešte keď vyskočí na nohy celebritami, rovnako ako nezávislý zmýšľajúce štýl diva (plus aj početné mladiství, ktorí bohužiaľ spárovať ich s šortky alebo potenie).

Táto publikácia môže zahŕňať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Takže, čo je mystika tohto kožušinou lemovanej spúšťacie značky? Tu je môj pohľad.

I Love Uggs, ako aj tu je dôvod, prečo

1. Uggs sú v teple.

Potom, čo sa rodí rovnako ako vyrastala v južnej Kalifornii, presťahoval som sa na Stredozápade v mojich 40s. zimná sezóna nie je vec, že ​​budem niekedy dostať využité k. Avšak môj Uggs, nosí sa cez pár vlnených ponožiek, je asi najlepší protijed na zimnej sezóne zimnica. Zverejnenie: moji z ovčej kože lemované topánky sú naozaj Bearpaws AN UGG knock-off.

2. Uggs vyzerajú vynikajúce s chudá džínsy.

prezerať si toto zverejniť na Instagram

Publikovanie zdieľa rozpočtového plánu Fashionista (@ budget.fashionista)

Mám rád Uggs s chudá džínsy. Elegantná noha vyrovnáva objemný obuvi. Niekoľko UGG kombá by som sa vyvarovať: Uggs s potenie (Vyzeráš ako ozbrojené sily vojak), Uggs s šortky (ste horúco alebo zima?), Rovnako ako Uggs s sukne (rovnako, nie).

3. Uggs pre každého niečo.

prezerať si toto zverejniť na Instagram

Publikovanie zdieľa In A Millions nálady (@inamillionsmood)

Ak nemáte radi tučný spustení počítača alebo on-line v teplom podnebí, môžete skúsiť UGG črievičku. Nemám páru sám, ale rozhodne vyzerajú príťažlivý. Myslím, že sú mäkké, pohodlné, zhovievavý – ideálne post-mani obuv, naozaj.

4. Nemusíte platiť plnú cenu.

Uggs cenová nie je tak tuhá ako, povedzme, oceňovanie na iPhone. Máte možnosti, ak chcete preskočiť pádny nákladnú značku. Po prvé, môžete sa pozrieť na Koolaburra UGG línie, ktorá má nižšie náklady bod. Dalo by sa tiež investovať do UGG napodobňovateľ – to bola moja stratégia. Alebo sa môžete vydať na zľavnené Uggs na výstupoch UGG rovnako ako výber predajcov.

5. Uggs sú robustné.

prezerať si toto zverejniť na Instagram

Publikovanie zdieľa Steinici ღ Nicole Steininger (@steinici)

Aj výlet mojich koní šesť dní v týždni. V zime som sa plahočiť cez do stajne na sebe moje Bearpaw topánky. Som nosiť je na konské show, taky. rovnako ako, že som zdvihol silný po dobu troch rokov v prevádzke. rovnako ako keď sa zašpiní, som utrite ich. Všade okolo sú celkom nízke nároky na údržbu.

Citácie od ostatných, ktorí majú radi Uggs

Akonáhle to bolo trochu zeleno-lit, to sa stalo veľmi zrejmé, pre mňa to, čo som chcel robiť, rovnako ako to bolo inštinktívna reakcia na moje spojenie s presne tak, ako som nosiť svoje UGG topánky. Ktorý je v Londýne, rovnako ako v New Yorku, som nosiť akonáhle som sa dostal v podstate.
Alexa Chung

Pozerám sa dopredu dozadu do môjho domu, rovnako ako svoje topánky UGG rovnako ako nie je umytie občas, rovnako ako dostať sa späť do písania.
E. L. james

Najlepší spôsob [prežiť] červený koberec tým, že nosí UGG topánky. ale bohužiaľ som ešte podarilo presvedčiť ľudí, ktorí mi štýl v týchto časoch, aby mi to.
Emma Thompson

Môj štýl v priebehu dňa je veľmi neformálne – miláčik džínsy, tričká, Converse, Uggs, čokoľvek. V noci, mám rád podpätky, ako aj stehennej maxima, ktorá sa mi páči niečo nové, rovnako ako nové, rovnako ako ja sa nebojím tlačiť obálku.
Katie Cassidyová

Ja som držal UGG topánky. Nikdy prejsť na Crocs, ale UGG topánky sú stále rovnako ako večne. To je môj fashion nevlastní.
Johnny Weir

Mám ponuky obuvi skvelé, ale musím byť pohodlné. V poslednej dobe som ukradnutý BIG môjho manžela, nevzhľadné Uggs nosiť okolo kuchyne. Chcem mať na, potom zasuňte do rozprávkovej päty neskôr. Skutočnosťou je, ja zvyčajne nedokážu spomenúť na pätu.
Debi Mazar

Shopu Uggs na Amazonu

shope Súvisiace produkty

Reklamy od AmazonuNajpredávanejší

ponuka dňa

Končí

Reklamy Amazon

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *