5 Ikony plážového štýlu – a ako kopírovať svoj vzhľad

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Tento príspevok môže zahŕňať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Povedzte surfovanie a piesok v štýle nie je vždy jednoduché, ale existuje niekoľko kúpacích krás, ktoré boli známe, že sa podarí, aby to vyzeralo bez námahy. Niektoré z najväčších mien v móde, filme a ďalšie, tento dámsky vplyv dosiahol ďaleko za pláž. Keď je čas zaokrúhliť svoj vlastný pohľad na bitie brehu, vezmite si niekoľko podnetov z tejto klasickej posádky plážových štýlov ikon – a nikdy si nenechajte ujsť značku.

1. Brigitte Bardot Beach Style

V jej deň bol Brigitte Bardot najvyšší Boho Beach Bunny. Táto francúzska ikona slnečného bozkávania hrala Kalifornskú dievčinu príliš dobre, medzi jej blondínami a sladkými pehami.

Získajte Bardotovu Classic Beach Pozrite sa s Ditsy Bikini a veľký slamák. Potom, použite hazardné vlny do vašej výhody – nechajte svoje pramene slané, aby ste naozaj prehrali tento nápis na dieťa.

Bardotový klobúk

Bardot Hat, $ 59, Wyeth

Bardot bikiny

Polo Ralph Lauren Off-The-Rameno Bikini Top, $ 56 (na predaj), Lord & Taylor

2. Sophia Loren

Táto strieborná obrazovka siréna mala spôsob glam-ing up aj ten najjednoduchší oblek, jednoducho viazaním šatky nad jej zámkami, aby doplnili jej lbop (malý čierny jeden kus).

Kanalizovať svoju vnútornú Sophiu zdvihnutím vintage Print Scarf v Thrift Store a spárovať ho jednoduchým čiernym oblekom.

Malý čierny jeden kus

Čierny rebrovaný oblek, $ 46, Topshop

Vintage šatka

Destinácia Talianska Silk Scarf in “California” tlač, $ 49,50, JCREW

3. Jane Birkin

Bang-and-brunetka proti blondie brigitte Bardot, Jane Birkin bol francúzsky a anglický mačiatko, že je známe, že štýl scény prímorské v Cannes. Jej biely-hot čipky vzhľad inšpiruje teplý štýl počasia po sezóne. A vďaka vzostupu v plodinách Top Swim Silhouettes je tento pohľad jednoduchšie ako kedykoľvek predtým napodobniť a vytvoriť si vlastné.

Birdin bikiny

Crochet Biely Bandeau Bikini, $ 47, Lulu

4. Grace Kelly

Ak sa cítite trochu oveľa viac Regal, choďte na princeznú a filmovú hviezdnu Grace Kelly. Prekĺznite do bielej bandeau a zodpovedajúce bieleho krátkeho alebo vysokého dna pásu a uchopte pruhované plážové uteráky, aby ste položili. Niektoré retro odtiene a pozár a pleť dokončia vzhľad.

Grace Kelly Suit

Kate Spade New York Georgican Beach Bandeau Maillot, $ 75.50, 6pm

The Grace Kelly na uterák

Wet produkty Cabana Stripe plážové uteráky, $ 17, Swim Outlet

5. Lauren Hutton

Lauren Hutton má sčesané dozadu zámky a dlhý rukáv Plavky boli vyrobené pre tých, ktorí visí v kabíne. Tento pohľad je pre kúzlo, kto je oveľa viac o tom byť videný pri vode v porovnaní so ponoríme do vody.

Vyberte si hlbokým výstrihom predviesť nejaké pokožku oveľa viac tvorivým spôsobom. spárovať s baletným buchta pre vycibrený štýl, ktorý udržuje vaše vlasy z tváre a zdvihol z krku. A nezabudnite priniesť bronz!

lauren Suit

Michael Kors Twist-Front Halter Jednodielne plavky, $ 83,99, Macy

lauren Tan

St. Tropez Opaľovacie Essentials Self Tan vyjadriť Starter Kit, $ 27 Sephora

Tam idete – 5 ikon plážový štýl a tipy musíte skopírovať ich klasický vzhľad. Uvidíme sa na piesku!

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *