Všetko v moderovaní

Obávam sa, že komentáre spamu sa dostali tak zle, že budem musieť povoliť moderovanie komentárov pre tento blog. Idem na moderovanie, zajtra, pretože to berie takmer pol hodiny denne, aby ste vymazali pripomienky spamu individuálne. S funkciou Moderovania Blogger môžem ich vymazať v priebehu niekoľkých sekúnd.

Čo to znamená pre teba, moji krásne komentári? No, vaše komentáre nemusia (takmer určite nie) zobrazia okamžite. (A určite sa nezdajú byť priamo nad alebo pod jedným hawkingom rôzne pochybné lieky na predpis.) Okrem toho, nie moc. (Ak si myslíte, že váš komentár sa zmieša s spamom a chybne odstráneným, napíšte mi, alebo len repost ho.)

Oblečenie Denné komentáre politiky zostanú, pretože vždy má: žiadny spam, a žiadne poburujúce osobné útoky. Čo je to poburujúci osobný útok? To je, keď niekto povie niečo hrozné okolo iného komentára alebo niekoho, kto poslal v ich šaty, … Nie o mne. Ako blogger, som vždy spravodlivá hra. Ak chcete povedať, že som liatinový beeyotch, ktorého jediný chuť je v jej ústach – choďte na to! Povedzte, že o niekom inom, hoci a veľké červené vymazanie tlačí.

Ešte raz – nepovolené komentáre:

Osobný útok (na inom komentáre): “Si hlúpy, a tvoja matka sa obliekam. Oh, počkaj, obliekali ste sa?”

Spam: “Ahoj! Pekné desing [sic]! Pozrite sa na moje stránky [droga url redicted]!”

Povolené komentáre:

UPOZORNENIE ARGUMENTU: “Vaša obrana peterového goliera je divoko v chybách.”

Osobný útok (na Erin): “Erin, nemôžem uveriť, že vás nechám v blízkosti klávesnice, oveľa menej šijacieho stroja. Nedovolil by som, aby môj pes nosil, že šaty. Urobte nám všetku láskavosť a pokles mŕtvy.”

Vidieť? veľmi jednoduché.

Ale čo to všetko má robiť s týmto zlatým vera wang šaty? absolútne nič. Je to len krásne pozrieť sa, a má vrecká! Vrecká to tlačí z “Nemôžem si myslieť na sebe, že za milión rokov” na “nemôžem myslieť na seba, že za tisíc rokov.” (Aj keď je to naozaj krásne, nemám zlato lamé večer životný štýl. Nie cez nedostatok snahy, aj keď …) vidieť silu vreciek? Vďaka Ellie v Londýne na odoslanie!

[Prečo nepoužívam CAPTCHA? To je dôvod, prečo. Prečo nie som prepne do WordPress so všetkými ich anti-spamovými pluginmi a čo? Pretože som sakra lenivý.]

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Kde nakresliť Linejune 16, 2009With 63 Komentáre
Myslel som, že by ste mali vedieť 20, 2007
REPLOAD A VYHLÁSENIE ZÁKAZNÍKU 15, 2008WITHITU 214 KOMENTÁR

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *