Rozdiel medzi legínkami, ako aj Jeggings

, zatiaľ čo to, čo sa deje okolo, prichádza vo svete módy, je pravda, že staré aspekty sú v neustálom rozvoji lemované dômyselnými prvkami, ktoré vyhovujú potrebám New Age. Experimentovali sa dokonca aj legíny, ako aj sú toggingy, ako aj treggings. Medzi týmito telom, ktoré objímajú spodky, je však jemná hranica. Poďme s rozdielom medzi legínkami a Jeggings, aby sme pochopili zámer, ktorý za týmito inováciami. Dajte si skontrolovaný a zostať inšpirovaný!
Zmena v módnom svete je sine qua non, rovnako ako v situácii dna, najmä u žien, kde sme videli variácie od dna zvončeka po džínsoviny mamičky, ako aj s nízkym pásom. Keďže primárnou mantrou módy je modifikácia s časom, dizajnéri vždy pracovali na výtvoroch, ktoré dodržiavajú preferencie New Age, ako aj požiadavky. Rovnako ako niekoľko odevov sú mimoriadne strategicky navrhnuté, ktorých základný štýl je úplne rovnaký, ale pri nosení sa pri nosení úplne vyzerá úplne inak, ako v situácii legín.
Rozdiel medzi legínami a jeggingmi
Legíny nie sú ničím, ale telom objímajúce spodky vyrobené z lycry, nylonu, bavlny, ako aj polyesteru. Tieto spodky sa tiež objavujú vo vlne, ako aj vo hodvábnych materiáloch, ako aj v rôznych farbách, ako aj výtlačkoch. Zatiaľ čo v európskych aj amerických krajinách, ženy uprednostňujú integráciu svojich vrcholov, ako aj blúzky s legínkami, indické ženy zvyčajne nosia tieto dna s Kurtisom a oblekami. Legíny nového veku sú vyrobené z Lycra, Spandex, pletených aj materiálov Ponte.

Nezamieňajte si pančuchy s legínami. Pančičky sú nepriehľadné pančuchy, ktoré sú tradičnejšie a zvyčajne používané v nohaviciach, sukniach a šatách, aby sa nezobrazovali pokožku. Sú ponúkané v čiernej, koži a jesenných odtieňoch, ako aj v textúrovaných vzoroch. Na druhej strane legíny sú v materiáli iba hrubšie a nie sú na jeseň v skupine s pančuchami.
Zdroj: hosiery.uk.comJeggings, na druhej strane, sú legíny, ktoré sú navrhnuté tak, aby vyzerali ako chudé denim. Na rozdiel od legín, ktoré sa bežne využívajú na označenie roztiahnuteľných nohavíc, „Jeggings“ je patentový názov zaregistrovaný tureckým textilným obchodom ISKO, ktorí sú tiež originálnymi producentmi Jeggings.
[SC: Mediad]

Vďaka vzkrieseniu džínsovej džínsovej kože v poslednom desaťročí viedlo dopyt k rozvoju ešte prísnejších nohavíc, ktoré vyzerali ako džínsy. Na rozdiel od legín, ktoré sa používajú pod šaty alebo sukňu, môžu byť Jeggings používané ako džínsové alebo nohavice, pretože sú vyrobené z džínsovej tkaniny. Zatiaľ čo niektoré heggingy sú prešívané rovnako ako denim s prednými vreckami, zipsom a tlačidlom, iné prichádzajú s elastickým pásom bez akéhokoľvek typu vreciek. Aby im poskytli džínsy podobné džínsom, dizajnéri pridávajú podrobnosti vrátane faux vreciek, slučiek na opasok, manžety atď. Okrem jednoduchého elastického pásu.
Zdroj: wikipedia.orgJeggings je ponúkaný v dvoch typoch –

Ten, ktorý sa javí ako denim s falošnými vreckami, ako aj slučky pásov
Ďalší typ, ktorý je navrhnutý s džínsovým, ako aj materiálom na legging, je dodávaný s elasticitou leggingu.

Zdroj: Trend-Ideas.Bizhope Rozdiel medzi legínkami a Jeggings vám poskytuje odstránenie fotografií o vašich požiadavkách.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *