Zima prichádza: kožušiny inšpirované hre trónov

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Táto publikácia môže zahŕňať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

S ročne alebo tak čakať na finále, je to bez rizika, že sme všetci zanechali, že hľadajú niečo, čo naplní unilniacu hru trónov prázdnoch. Rovnako ako aj keď niektorí môžu hlavu na subdodatok prejsť časom s ventilátormi, ako aj sprisahania, nemôžeme pomôcť však stráviť čas starostlivo česaním módy.

A ak sa rozprávame oblečenie, keď príde na domy dostal, by sme sa domnievali, že sa nezameriavajú na pravú štýlu hviezdy: hra z kožušiny. S veľkým poveternostným podmienkami (konečne!) Viedol našej ceste, je to ideálny čas na využitie show pre malú zimnú sezónu inšpiráciu.

Dostal kostým Masterdds si vyhodili nejakú epickú módu pre postavy v každom dome v priebehu rokov. Rovnako ako bez ohľadu na to, kde vaša lojalita spadá, je to jasné žiadne show robí zimnú sezónu lepšie. Dokonca aj jedna epizóda vás môže opustiť s veľkou kožušinou. Avšak po siedmich sezónach plnohodnotných, podlahových kabátov, ako aj útulných pokrčí? No, uvádzame, že je čas, ktorý sme objavili niektoré s tematické kožušiny pre seba.

Prečítajte si naše top Štyri väčšina inšpirujúcich postavy, ako aj rozpočtový plán vyzdvihnúť ich najlepšie kožušiny.

Daenerys – Blondínka Badass (1/4)

Nič nehovorí snehové elegantné radi radi ako showstopp na showstopping Shoe-and-Biely. Získajte vzhľad Cool, Blonde Badass s texturovaným vonkajším oblečením v rôznych odtieňoch sivej fauxovej kožušiny. Skúste tieto výbery nižšie.

Svetlo šedá faux kožušina, 89 dolárov, Dorothy Perkins

X Revolve Averly Faux Fur Coat, $ 135, revolve

Faux Furt Trim Coat, $ 157, jednoducho

Jon Snow – ukradol moje srdce (2/4)

HeartthRob udržuje v teple s neutrálnym, viacfarebným ukradnutým stromom, rovnako ako my by sme mali robiť to šťastie, aby urobili to isté. Koniec koncov, je to ďalšia najlepšia vec na Kit Harington’s Arms zabalené okolo vašich ramien, že?

Zvieratá kožušina ukradla, $ 76, Shoptiques

Kapsule Textovaná kožušina ukradla, 40,99 dolárov, jednoducho

NED STARK – pokrytý v kapacite (3/4)

Ako otec, ako dieťa – err … bez ohľadu na to. NED, ako aj Jon zapamätá podobne, rovnako ako v dňoch, keď sa kapacita zdá byť komory, to sú chlapci, ktoré budete chcieť vziať svoje podnety.

Faux Fur Wrap, $ 75, Marks & Spencer

Cersei Lannister – Glamour Queen (4/4)

Cítite sa ako kráľovná? Up glamour, ako aj uchovávať toasty s 3/4-dĺžkou zimnou sezónou srsťou orezanou v sofistikovanosti. Pozrite sa na rôzne opálenie, rovnako ako svetlohnedé odtiene pre optimálny mix, rovnako ako zápas utility.

Fur lemované Faux Suede Coat, $ 99,95, Shoemall.com

Ella Moss Faux Fur Knit Vesta, $ 94.97, Nordstrom Rack

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *