Buďte zelený! Buďte vy! … Choďte na ekologické odpalisko!

Hy, moji drahí! Včera v noci som zostal na svojom gauči, keď som sa odvíjal a sledoval dokumentárny film o tom, ako môžeme byť súčasťou tejto skupiny ľudí, ktorí sa skutočne zaujímajú o to, čo sa deje, s prostredím, s ľuďmi okolo nás a ja som si len uvedomil, že to nie je také komplikované . Nepotrebujeme nevyhnutne byť súčasťou zložitého programu. Môžeme si byť oveľa viac vedomí nášho každodenného správania a rozhodnutí z hľadiska každej maličkosti. To, ako sa obliekame, je často prvým opatrením toho, ako myslíme a žijeme. Takže na rukáve noste svoje zelené srdce, pretože toxíny a znečistenie nikdy nie sú v štýle. Humans môžu v žiadnom čase otočiť ekosystém hore nohami. Ale čo keď sa týka obnovenia biotopov? Aj keď pri hľadaní riešení môžeme byť rovnako kreatívni, vyžadujú oveľa viac času a úsilia. Ale účinky stoja za to!
ekologické odpalisko
Organické bavlnené tričko vyžaduje nulu toxických zložiek, ktoré jeho konvenčné náprotivky búchajú a zvyčajne je kŕmené dažďom namiesto zavlažovania pomocou menej vody. Rozdiel je dramatický a dokazuje sa, že výber organickej bavlny spôsobuje, že vytvára zdravší, netoxický a prírodný zdroj a zdravší. Keď sa domnievate, že naša pokožka je ako špongia, pórovitá príroda Pesticídy akumulujeme touring chemicky oplodnenú bavlnu. Strašidelné, nie je to !!
Tak prečo sa nerozhodli byť menej ignorantmi!
Tu je niekoľko dobrých návrhov tričiek propagujúcich eko, ktoré vám pomôžu šíriť dobrú správu okolo vás:
ekologické odpalisko
ekologické odpalisko

Eco Teeseco Teeseco Tees

ekologické odpalisko

Nosenie oblečenia šetrného k životnému prostrediu neznamená, že sme mimo módy. Mnoho značiek pro zelených planéty dokazuje, že žijúci zelený nemusí byť vystavený. Obidve sa dajú robiť spoločne pomocou zelených materiálov na vytvorenie štýlových výrobkov.
ekologické odpalisko

ekologické odpalisko

ekologické odpalisko
ekologické odpalisko

ekologické odpalisko

Mali by sme šíriť udržateľné posolstvo svetu, že každá maličkosť môže zmeniť, dokonca aj ekologické tričko môže mať značný vplyv.
Buďte zelený! Buď ty!

0/5 (0 recenzií)

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *