Ženy nad 40: presne tak, ako sa štýlom Moto bundy

Share

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Táto publikácia môže zahŕňať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Spoveď čas. Kúpil som si faux kožený moto bundu od Forever 21 za $. 40 Oh skutočne, rovnako ako som si v priebehu 40. Zdá sa, že som sa mohol poškodiť jednu, možno dve z týchto, pravidiel ‘o zodpovedajúcom veku módy – však koho to zaujíma? Moto bunda je nadčasový kus (spýtajte sa Sarah Jessica Parker, Blake Lively, Kim Kardashian …), rovnako ako I love my $ 40 nález. Plus, nákup ma inšpirovalo zdieľať tieto tipy pre vás, moji módy viac ako 40 ° C, na ako presne štýl vášho moto bundu na jeseň tohto roku, rovnako ako v zime.

Ako Style Moto bunda Keď ste starší 40

dos

Pokus o početných Motos pred zakúpením jeden. Áno, jasne červený plášť môže byť ohromujúca, ale presne tak, ako často sa vám naozaj bude nosiť? výber štýlu, rovnako ako farba, ktorá sa zmestí do vášho existujúceho šatníka. rovnako ako pred vytasiť ratingové karty robiť mentálne scan vášho šatníka. Ak nemôžete veriť, z piatich rôznych spôsobov, ako nosiť túto bundu, nenakupujú to.

Ešte spárovať knižky s midi sukne. Milujem motos s midi sukne! Buď ceruzkou štýl alebo A-línia sukne vyzerá úžasne. pridať pančucháče a / alebo ľahko vysoké topánky, rovnako ako ste pripravení na zimu.

Ešte nosiť moto cez kvetinové šaty. Motos práca s kvetinovými šaty taky! Spojením tvrdé, štruktúrované bundy s niečím veľmi ženské prispieva k vyváženej súboru. Tiež zistíte, to funguje najlepšie s šaty, ktoré má vybavenú vrchol, rovnako ako plnšie sukňu. Dúfajme, že je samozrejmé, aby zostali ďaleko od bodycon.

Snažte orezané nohavice / moto combo. Orezané nohavice, rovnako ako zakrádajú spárovaný s moto bunda značky pre štýlový, elegantný combo. Straight-fit, orezané nohavice môže byť ťažké pre niektoré typy tela, takže pochopiť, čo vám vyhovuje a meniť ak to bude potrebné.

Ešte pridať farebný šatku. Vždy sa môžete nosiť sako s džínsy, rovnako ako dobrý odpalisko, ale to je trochu ho-hum (ak máte vyhlásenie tašku). pridať farebný šatku na mix, rovnako ako ste okamžite, rovnako ako bez námahy módne.

Vykonať experiment: zips alebo rozbalili, zastrčený alebo untucked. Vytvoriť rôzny vzhľad s úplne rovnakým kúsky nosí bundu na zips alebo rozbalili. tiež vyskúšať varianty tričko zasunutia. Zastrčená tričko vzhľad rozprávkové s sukne, najmä tie s vysokým pásom odrody. Go untucked s manžetou denim.

Don’ts

Nevyberajte si bundu s i veľa hardware. Nechať nadmerné kovové detaily pre povstaleckými teenagerov, rovnako ako ženy, ktoré skutočne robia výlet motocyklov. Všetky tie lesklé časti sú ťažko pekne spárovať s niečím iným – nedokážu spomenúť šperky, napríklad. Plus, je to veľmi ťažké vzhľad. Vám môže poskytnúť off vibráciu, ktorá nevykazuje nádherný, prístupný človek, ktorého naozaj sú ?.

Nespárujete vašu moto bunda s obchodov s holou kožou veľkých. topy plodín, krátke šortky, rovnako ako minis sú zo stola – a to aj v prípade, že máte fantastický BSK, rovnako ako lásku ukázať, je preč. Tu je dôvod, prečo. Moto show vaše nervózny nežiaduce, však stráca tento dopad, keď ho spárovať s niečím iným Edgy (ako ponuky na holej koži veľkých). nech vaše moto Mojo žiariť tým, že drží váš outfit je dané.

Nepridávajte oveľa viac kože okrem bundy, topánky aj kabelku. Ak ste celebrita, môžete nosiť kožu na kožu na kožu. Pre zvyšok z nás viac ako-40-niečo, mali by sme byť o niečo oveľa konzervatívnejší.

Nepreháňajte to na zúfalý denim. Vyblednuté kolená pracuje s vašou lesklej kože, ale neberte to rovnako ďaleko. Nechcete vyzerať ako ste už stroskotal na motocykli, že jo?

Nenosí moto cez sveter alebo objemný košeľu. Motos majú veľmi štruktúrovanú štýl, rovnako ako pri použití štruktúry rozbiť objemný tričko jednoducho nebude pohodlné. Plus, košele bude držať nešikovne von zo spodnej časti bundy. Uložiť svoje objemné tričko ešte jeden deň – deň, kedy ste naozaj požiadavka obrovskú košeľu.

Co si myslis? presne tak, ako sa vám štýl váš moto bunda na jeseň, rovnako ako v zime? Pozrite sa na našu dosku o rozpočtovom pláne na jeseň, rovnako ako zimné sezóna Kabáty pre inšpiráciu!

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *