11 dôvodov, prečo milujeme Amazon

Share

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Ako už samotný názov napovedá, Amazon je navíjací, naozajstný jungle preplnený rozprávkové nálezov a strmých zliav. Vážne. Z ťažko objaviť make-up musí-podmienky pre návrhárov handry, domové potrieb alebo ideálny darček pre mamu, otca, súrodencov alebo milenca, Amazon je prakticky posvätné miesto pre milovníkov nakupovanie.

Táto publikácia môže zahŕňať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

V žiadnom konkrétnom poradí, tu je 11 dôvodov, prečo môžeme stráviť hodiny (a hodiny a hodiny) prezerajúci si Amazon módu:

11 dôvodov, prečo milujeme Amazon

1. Super-Fast ShippingWe’ve všetko procrastinated na nákup darček pre udalosť alebo šaty pre nadchádzajúcu dovolenku. Amazon ponúka super-rýchle lodné voľby, a ak máte Amazon Prime, modernizované fast-track doprava je úplne zadarmo pre početné nákupy. Takže ste požiadavka pár červených čerpadiel pre tento víkend na večierku? Poradie v stredu a budú u vašich dverí do piatku.

2. Zákazník ReviewsKnowing, čo si ľudia veria produktu sa chystáte zakúpiť, je na nezaplatenie informácie. Amazon hviezda skóre systém a úprimný názory vždy príde vhod pri nákupoch, či už ide o predmety big-ticket ani super-lacné výrobky.

3. Hard-k-nájsť a ukončené položky v StockIt je u tragické, keď jeden z vašich základných predmetov dostane prerušená. Kým tam je jasne obmedzená dodávka prerušená produktu, Amazon sa často zdá, že dodať. Presný To isté možno povedať o novej alebo významné produkty, ktoré sú len zriedka skladom u svojich regionálnych tehly-a-malty obchody. To zahŕňa aj parfumy a očné tiene, vlasové séra a rúžu, a dokonca aj požívatiny alebo domu tovaru.

4. veľkej škále veľkostí availablein rýdze svet, tí, ktorí prejsť do “neštandardných” veľkostí sú nútené hľadať obchod špecialita. A čo je horšie, tieto špecializované obchody často účtujú vysoké ceny za ich tovar, pomstil na zlom peňaženku a spôsobuje zbytočné frustráciu. Či už kupujete outlier veľkosti v spodnej bielizeň, topánky, oblečenie alebo dokonca klobúky, Amazon má vás vzťahuje. Doslova.

5. Úžasné vyhľadávanie FunctionalityLet tvár to, v niektorých prípadoch idú do obchodu vyvoláva zmyslové preťaženie. a čím väčší obchod, oveľa viac rozptýliť dostanete. Amazon, jasne, je veľké nákupné zásuvky, ale jeho fantázia vyhľadávač vám umožní zúžiť vyhľadávanie podľa veľkosti, štýlu (uvoľnene, súdobé, Smerovanie, atď.), Predajca, značky, farby a tak ďalej.

6. lacné ceny naprieč BoardEven položky, ktoré sú úplne nové, možno nájsť na zľavu na Amazonu. V skutočnosti, budete mať ťažké čase nález čokoľvek je predávané za Obvyklá cena pri nákupe na webe.

7. Jednoduché, rozsiahle Return PolicyWhether ľutujete impulzný nákup, nenávidia skutočné farby výrobku, nepáči, ako presne niečo kŕče alebo výrobok dorazila poškodená, Amazon uľahčuje návrat čokoľvek. Ich “A-to-Z Záruka” bezpečnostné kryty kupujúci bez dodatočných nákladov.

8. obchod z pohodlia vášho vlastného HomeOne z najväčších výhod z akéhokoľvek internetového obchodu je, že dostanete nakupovať z pohodlia svojho domova. Je zrejmé, že nákup on-line robí to pre vás jednoduchšie porovnávať ceny, porozhliadnuť a rozhodnúť sa cítite dobre.

Amazon má celá “nákupy z domova” veci na úplne novú úroveň, aj keď, čo vám umožní nákup všetko od toaletného papiera (nie je to nepríjemné ťahanie ten obrovský toaletný papier zväzok okolo obchodu?) Na olivový olej, atrament tlačiarne , šampón a mimo nej.

9. Starajú sa o EnvironmentAmazon to robí za cieľ znížiť svoj dopad na životné prostredie. Napríklad väčšina Amazon objednávky sú dodávané do vlnitého kartónu, ktoré obsahujú 43 percent recyklovaných materiálov a sú 100 percent recyklovateľné. Okrem toho Amazon používa “frustrácie bez” balenie. To znamená, že nie je ťažké plastové “clamshell” prípady alebo sťahovacie pásky s plastickým povlakom, a oveľa menej, ak niektorý páska.

10. Odoberať & save OptionsEver dôjdu riasenky, olivový olej, káva alebo ženské produkty? Amazon je predplatiť si save voľba vám pošle tie extrémne produkty-a mnoho ďalších, raz za mesiac, dva mesiace, šesť alebo čokoľvek frekvencie si prajete. a ak je to nestačí na to, aby sa hmotnosť zapamätanie off ramená, ktoré ponúkajú túto službu za zvýhodnenú cenu.

11. Robí darovanie EasyAmazon je umiestnenie ísť pri nákupe darčekov. Po prvé, ponuka dvojíc veľké zaregistrovať na Amazonu pre svadby a dieťa sprchy. aj preto, že je to taká rôznorodá trhovisko budete môcť nájsť všetko, čo pre každého, vrátane grilov na otca, hračky pre vaše neter, kúpeľných produktov pre mamičku, a všetko medzi tým .. Jo, a v prípade pochybností, Amazon darčekové karty je vždy prijal s otvorenou náručou.Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *